SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1932033

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 15 lat (do konca lutego) i ćwicze juz 1,5 roku.W szostej klasie podstawowki podnosilem 60kg na klate.w 1 gimnazjum juz 75!!! Nie myslalem o koksie wiec wolalem suplementy.Na poczatku jadlem odzywe Musl-blasta,po 2 miechach kupilem kreatyne i glutamine.teraz szamie bialko serwatkowe 80% (z mleczarni, sprawdzonej)zaczynalem z waga 73kg a teraz mam 85kg!!Moje wymiary to: bicho=37 , klatka=108 , brzuch=86. Na bicho max wezme 25kg/reka , na klate na poczatku bralem 60,po roku przerwy (dopiero po 2 miechach)juz 75, teraz biore 90!!! to nie sciema. polecam kreatyne "multipowera" niezle daje i do tego jakies witaminki dostepne w sklepach z odzywami.pozdrawiam i zyczycze dobrych wyników!!!!!!!!!

strong07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elmin cofnij się do swoich wcześniejszych wypowidzi to bedziesz wiedział o co mi chodziło.

Neo w jakim czasie przyszło Ci 5cm w bicu i 6 w klacie?

Vox ja proponuję Ci kratyne creapura olimpa, naprawdę dobra i tania. Co do treningów to przy robieniu siły msa też idzie i na odwrót.

Yarek to napewno Ci coś da, ale ile to nie wiem. Co do rozkładu to mozę być tylko nie podoba mi się że po plecach robisz bary.

Paker8 no miło zę zacząłeś ćwiczyć, niepotrzebnie odrazu żeś zakupił aminki i białko, najlepiej na początku ułożyć diętę i jej przestrzegać, a potem dopiero jak już przejdziesz "fazę wstępną" i zaczniesz normalny trening warto wziąć sie za uzupełnienie diety. Na początek proponuje Ci trening ACT: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

Dopiero po nim trening dzielony i odżyweczki Powodzenia!
Jeszcze co do kreatyny to na 100% nie warto narazie jej brać 2cm w bicu to i tak Ci przyrośnie z samego tego zę zacząłeś ćwiczyć, a ktreatyne zostaw sobie na zastój, czyli za jakieś 6 miesięcy.

Alienzmc taki plan dla początkujacego? Nie dość że bic +trip jest bardzo męczącym treningiem, to jeszce dwie olbrzymie partie mięśniowe na jednym treningu, tak sięnie robie, a przy najmniej nie na początku. Poza tym gdzie kaptur?

Stron07 90kg po 1,5 roku to nie jest jakiś rewelacyjny wynik szególnie że ważysz 5kg mniej.

***Czas to mięśnie!!!***
~~~~~~Założyciel Mafii:~~~~~~
~~~ZrYcIuChY RuLez~~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
magik zaczynam sie Ciebie bac
chyba ja sie bardziej do 3boju niz do kulturystyki nadaje musze pomyslec nad zmiana sportu
qurde choroba dalej sie mnie trzyma juz widze ze sa spadki a jeszcze poltora tygodnia bez treningow heh co za zycie


braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
abonament to takie cos co ja mam i własnie sie przedluzy dokonalem zakoopoow za 616 zł

strong07 masz nick podobny do mnie wiec witam bardzo, ale nie polecaj kreatyny na początku i białka z mleczarni

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Strongbart : a co kupiłeś?

Założyciel Mafii / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 262


Ja od 3 stycznia mam 16 lat bice 31 waże 58 kg, na łapę podnoszę 25 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1295
Strong07: spoko, ale wynik 86 w brzuchu przy 108 w klacie, wskazuje ze sporo z tej masy to tluszczyk

Pakerek8: jak masz kase to mozesz dalej wcinac bialko i aminole - uzupelnienija diete, napewno nie zaszkadza, a moga sporo pomoc zwlaszcza przy kiepsko zbilansowanej diecie (lub nie przestrzeganej). radzilbym jednak odstawic aminokwasy - na tym poziomie zaawansowania nie jest Ci potrzebne "strawione" bialko, ktorego cena jest przeciez sporo wyzsza niz zwyklego bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek 16 lat to wiek w którym można osiągnąć bardzo wiele i w tym czasie nalezy robić intensywny trening ale nie bardzo dużymi cięzarami uważam że plan który rozpisałem jest bardzo dobry. Superserie to bardzo prosty rodzaj ćwiczeń i mogą go stosować nawet nowicjusze (magik_xx - no chyba ze ty w tym widzisz jakąś filozofie) są po nim bardzo duże przyrsty siły wiec kazdy będzie zadowolony A kaptury to cześć pleców wiec w środe razem z klatą .

"Babska żecz narzekać a żydowska założywszy ręce czekać" na mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema ćwicze jak już mówiłem tylko 2 tygodnie wcinam Aminokwasy i Białko z Megabola i w bicu przyrosło mi 1.5cm i to tylko w dwa tygodnie co myślicie?? Bo ja jestem bardzo zadowolony!!

W życiu liczy się tylko METANABOL!! - możemy pogadać na gg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strangeman: rejestracja darmowa, ale w tym kraju nic nie ma za darmo...

Strong07: serwatka z mleczarni - słyszałem, że wielki shit i szkoda kasy... skąd wiesz, że ma 80% ?
A twój wynik nie jest dla mnie imponujący, a co do kretki to każda na 1 cykl jest dobra heh...
I co z tego, że poszło Ci 12kg (na wadze) jak to może być tylko 2kg mięśni, 10kg tłuszczu heh

Kileri: nie podziękowałem za ocene plecków.

Alienzmc: źle rozpisujesz superserie - początkującym heh

Pakerek: 1,5cm w 2 tygodnie?... robię podobne skoki heh (jak mam dłuższą przerwę 2-3 miesięczną).


Tanie odżywki i suplementy... ---> http://www.4fitness.pl - ZAPRASZAM!
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium