SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

@@@@@@@@DORADCY CZEKAJĄ NA TWOJE PYTANIA vol.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 298089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ruleta I can I will
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 682 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27042
Jasne, rozjeżdżają się
Czyli co, stosowany bo ładniej wygląda albo z braku rozciągnięcia ?

Zmieniony przez - ruleta w dniu 2014-12-04 18:48:41

http://www.sfd.pl/ruleta_/_Prove_the_impossible-t873993.html

,,Remember - Rome was not built in one day, same as your body.
All you' re gonna do - you're best, and forget the rest. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Z braku rozciągnięcia zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777679
Osobiście tylko ciężarowy chwyt stosuję w przednich dla mnie chwyt krzyżowy jest jakiś nienaturalny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Mam pytanie na ktore ciezko mi znalesc odpowiedz. Chodzi mi o wyciskanie sztangi na plasko, waskim chwytem. Otoz z tego co ja zauwazylem, to najlepiej sie wykonuje ten ruch wyciskania w takim jakby polkole. Pozycja startowa to sztanga prostopadle do ciala a koncowa to troche ponizej skutkow. Zastanawiam sie czy powinienem wykonywac wlasnie taki ruch z wyprostowanymi nadgarstkami czy robic tak jakbym wyciskal na maszynie Smitha, bo wkoncu tak tez mozna. Czy te obie wersje sa poprawne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Sztanga nie jest linią, tylko punktem, więc nie może być prostopadła. Pozycja końcowa to nie pozycja startowa...

Nie rozumiem pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Panowie, mam pytanie. Jak przełamać stagnację w przysiadach ? Zatrzymałem się na 90 x 6-8 (ledwo) przy wadzę 66-67kg i dalej nie idzie. Wystarczy odjąć z 10kg i dokładać od nowa tak żebym do tych 90kg doszedł dopiero w 4-5 tygodniu ? Czy do zastosować jakąś specjalną rozpiskę ciężarów z np. billa starra albo coś w tym rodzaju ? Dieta trzymana, a cel to w najbliższych miesiącach zrobić 8-10 przysiadów ze sztangą równą 150% wagi ciała czyli jakieś 100-105kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 403 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5747
ostatnio przy wykonywaniu francuza lezac w ogole nie czulem ze triceps wchodzi. Generalnie wysilek byl spory, ledwo co konczylem ostatnie powtorzenie, ale tak jak mowilem zero odczucia zmeczenia w tricu, pompa slabiutka. Zastanawia mnie czy to kwestia zlej techniki czy moze ma na to jakis wplyw ze zaczalem cykl monohydratu i sila poszla znacznie w gore. Wczesniej trica pieknie szarpalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1357 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22874
witam jestem poczatkujacy i chcialbym sie dowiedziec czy mozna wykonywac po 4-5 cwiczen po 6 serii i 6-12 powtorzen na male i duze grupy miesniowe ? czy taka ilosc nie spowoduje braku przyrostow lub przetrenowania ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56384
Odświeżę bo spadł prawie do połowy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening do sprawdzenia. Proszę o pomoc.

Następny temat

Powrót na siłownie suple?

WHEY premium