I nie wysylacie do mnie maila typu
"wyśli mi jakiś program treningowy albo opis jakiś dobrych odżywek
Kliknij, aby odpowiedzieć nadawcy - mailto:[email protected] "
bo nie bede odpowiadal . TEgo na forum jest pelno i to jest kwestia ruszenia dupy i pogrzebania troche po forum a mysle ze wystarczyloby ze tylko po tym poscie .
"Własciwością człowieka jest błądzić , głupca - w błedzie trwać"
"wyśli mi jakiś program treningowy albo opis jakiś dobrych odżywek
Kliknij, aby odpowiedzieć nadawcy - mailto:[email protected] "
bo nie bede odpowiadal . TEgo na forum jest pelno i to jest kwestia ruszenia dupy i pogrzebania troche po forum a mysle ze wystarczyloby ze tylko po tym poscie .
"Własciwością człowieka jest błądzić , głupca - w błedzie trwać"
" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "


Tylko poświęcenie czyni mistrza