SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2185377

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
I nie wysylacie do mnie maila typu
"wyśli mi jakiś program treningowy albo opis jakiś dobrych odżywek


Kliknij, aby odpowiedzieć nadawcy - mailto:[email protected] "

bo nie bede odpowiadal . TEgo na forum jest pelno i to jest kwestia ruszenia dupy i pogrzebania troche po forum a mysle ze wystarczyloby ze tylko po tym poscie .


"Własciwością człowieka jest błądzić , głupca - w błedzie trwać"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
ptryjot jakie odzywki ostatnio uzywales i w jakich ilosciach??


mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Nic poza zwyklym bialkiem w duzych ilosciach . Glownie ovopol zmieszany z hitec proteinem a ostatnie 2 miesiace taka mieszanka + bialko serwatkowe w czasie dnia .
Teraz mam juz kupione bcaa i glutamine (tak mi doradzili w suplementacji) + oczywiscie bialko bo zaczynam od jutra sie rzezbic .

"Własciwością człowieka jest błądzić , głupca - w błedzie trwać"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no to powodzenia, ja tam ******le rzezbe "masa masa wilu sie wyprze"

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no to powodzenia, ja tam ******le rzezbe "masa masa wielu sie wyprze"

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
ja tam jeszcze z roczek na mase bede napieral.A ptryjot, w duzych ilosciach czyli 3 razy dziennie po np 50g???

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
stara ekipa gdzie to bylo???????????? moglbys mi podac numer artykolu??



..::Najlepsza dieta codzienna mineta:..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Roznie . Ostatnio bralem tak-
rano 30
szkola 25
po treningu 25 + 1l mleka i dwa duze banany (caly posilek)
(to wszystko bylo bialko serwatkowe)
i na noc 40g ovopola/hiteca

A wczesniej bralem 30 g w czasie szkoly - 30g po treningu i 40 na noc rowniez ovopola zmieszanego z hitec'iem .

Teraz mam jeszcze jakies 7 kg ovopola samego i mysle ze powinno mi to spokojnie starczyc do wakacji biorac pod uwage ze mam jeszcze BCAA i glutamine .

"Własciwością człowieka jest błądzić , głupca - w błedzie trwać"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2857
Patriot wypowiedz sie wrescie o mojch pleckach


Chcesz mnie zobaczyć? https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=78307
"Dla mnie lekiem są ćwiczenia fizyczne, konstrukcjie liryczne i dziewczyny sLiczne..."
]-[ ][ ]> - ]-[ [ ] ]>

Fiftararar -|||---------|||-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13393
a ty znowu ze swoimi pleckami :P lokaj na plecki swietlika to moj idol narazie z tego forum ;P

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

electro
Polecane artykuły