Podczas wyciskania sprzed głowy palce powinny być na zewnątrz no nie??? I jedno pytanko: czy ćwicząc klate 1x w tygodniu można osiągnąć to samo jak gdyby ćiczyło się ją co drugi dzień???? Bo coś mi sie niechce wierzyć. A i jeszcze jedno czy ćwicząc 1x w tyg. będe podnosił więcej????
Ps.Wisła to dałny!!! Taakie wielki zapowiedzi przed meczem a nie potrafili nawet dowieżć do końca remisu!!!
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100654 -nie bądź cienias i wejdź
Ps.Wisła to dałny!!! Taakie wielki zapowiedzi przed meczem a nie potrafili nawet dowieżć do końca remisu!!!
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=100654 -nie bądź cienias i wejdź

a zreszta nieee obchodzi mnie wasze zdanie na ten temat ja wiem sffoje jaka mam genetyke itd.. :) jestes 5 dni i rzucam fajeee..... zabieram juz na pazdziernik na
Aktualizacja profilu[30.7.2003]
Da Rude - Sandstorm to jest to, polecam!!