SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1921299

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja odrywam tylko w ostatnich seriach bo wczesniej nie ma sensu .
A noi jak robie hantelkami i zle opuszcze to trzeba jakos zkorygowac .

"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
mpacko : zależy co rozumiesz pod pojęciem "fajny wygląd"

raV rulz the world
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Fajny wyglad bez odrzywek mozna osiagnac w ciagu 2 lat .
Wiem o czym myslisz teraz . "Czy zdarze do tych wakacji" Jak bedziesz sie trzymal diety i treningu to na pewno zdarzysz .
Ja teraz ciagne na samym bialku i rezultaty przeszly wszelkie oczekiwania (fakt ze i tluszczu sporo zlapalem ale to produkt uboczny) Coraz powazniej mysle nad tym czy nie zmienic dietki na sam grudzien i troche zrzucic samary bo pozniej moge miec do lata poblemy ze zrzuceniem wszystkiego.


"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 16 lat. na silke chodze jakos od kwietnia 2002 z przerwa na wakacje.zaczynalem od 45 na klatke na serie.teraz spokojnie biore 70 na plaskiej i 60 w skosie. waga cos kolo 75kg. bicho 36 udo 51. na suwnicy na nogi 200kg na serie. barki 55kg. ogolnie niezle i na sucho. jak sie chce to i bez koksu mozna

Seba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta:
pod tym pojeciem wystarczy np 1-2 razy dziennie pic szklanke mleka??:)
a trening bardzo powaznie traktuje i chodze 5 razy w tygodniu

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 595
jak na 75 kg to troche słabe te 70 na klate ale od kwietnia z 45 na 70 przyznaj sie co brałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TROL WODNY, a co powiesz na to w sierpniu max na klatę brałem 45kg, a w ten czwartek co był wziąłem 60kg!. Z lekką rozgrzewką 50kg sztangą. I nie robię tzw. mostku. Nawet przy wyciskaniu na maxa. Bo to nie ma sensu. Czuję, że wycisnę ponad 60kg może 65kg:-% kto wie... pozdrówka.

________________________________________
...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...
________________________________________

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja fajny wygląd przed 1szym latem od rozpoczęcia treningów, ale miałem dobry start, bo nie zwracając na w sumie trudnozauważalne pewne drobne wady w umięśnieniu (to juz sprawa genetyki), to wyglądałem nieźle bo nie mam nadmiaru tłuszczu, mam około 8-9%, mam raczej drobne kości i stawy. Dobry start jeśli chodzi o wygląd, z siła jest znacznie gorzej.

raV rulz the world
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628
mpacko nie całkiem, w jednym poście była dyskusja o tym mleku.Doszło do tego że lepiej nie pić mleka co najwyżej do płatków można używać.Dieta to ogólnie czego masz unikać (słodyczy,alkoholu) i co masz jeść(to co ma dużo białka).W treningu masz post w którym są linki do tabel zawartości odżywczej(ile co ma białka,tłuszczu).Poczytaj sobie.A nie przemęczaj się z siłką.Mięśnie muszą mieć czas na regeneracje.

Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 595
powiem tylko "uważaj jak siadasz" (bez urazy). chyba że jak próbowałeś wcześniej te 45 to byłeś bardzo nie w formie cdj. (ciąg dalszy jutro)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium