SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1934181

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Wszyscy co siesdzą na tym forum to z***y. Bo to jest forum dla pedałów i kłamców.

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe boss widze ze za mlodu miales zabawki przywiazane do podlogi :P
jak masz sie zachowywaqc jak skonczony deb.il to lepiej kompa nie wlaczaj

Sa LuDzIe i "PARAPETY"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
BOSs aleś sie wyrwał z tłumu...czemu uwarzasz że każdy z forum to kłamca??Nie koniecznie kłamca bo 1.jedni maja dobra genetyke i sa stworzeni
2.Drudzi treinuja całymi dniami w wielkich potach
3.Sa tez tacy którzy koksuja i to moze miec miejsce nie powiem że u nas także bo to juz naturalne


Nie każdy kłamie ale czy mnie tez możesz uwarzac za kłamce??z 30 cm w biku??omyśl stary i ******lnij se wino niż łazic na siłownie bo chyba koksy ci wyprzedały jakś omke bo masz agesora ostatnimi czasy...

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BOSS--TAK OCZYWIŚCIE SĄ KŁAMCY NA TYM FORUM..WSKAZAĆ CI JEDNEGO??!!!! ...PRZEJŻYJ SIĘ W LUSTRZE-TAM GO ZOBACZYSZ A CHODZI MI O TO ŻE MASZ W ŁAPIE 28 W KLACIE 87 I DUSISZ 63KG-POWODZENIA NAWET JAKBYŚ BYŁ NIEWIEM JAK SILNY Z TAKIMI WYMIARAMI NIEMASZ SZANS:]!!!!!!!!!!!!!!

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
ja mam 29 w lapie i 90,5 w klacie i cisne na skosnej 45kg buhehehe ale bedzie lepiej (z tego co mierzylem juz mam wiecej w lapie i w klacie ale podaje wyniki po 3 miechach bo 4 miech jeszcze nie miną i nie miezre sie [1,5 tyg regeneracji bede mial])

mam pytanie:

1. Czy podczas regeneracji czyli nie cwiczenia moze cos urosnąć?

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Aktualizacja profilu [29.5.2003]
Uaktualnie profil [28.6.2003]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boss: na przysiad bierzesz 100kg?!. 2 razy więcej niż ważysz... ładna wyobraźnia!. Stary najlepiej idź sobie na forum brawo...tam jest miejsce dla takich jak Ty. Dlaczego sądzisz, że tu są pedały i kłamcy?. Pedały bo ćwiczą kulturystyke?!. A kłamcy bo np. zapodałem przeróbkę foty?. Oj stary szkoda mi Ciebie... . Zaraz zapodam to odpowiednim osobom... obyś w życiu nie spotkał jakiegoś wyjątkowo silnego pedała!.

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl

"W oczach mam ból, w oczach mam łzy...".
"Wiara, nadzieja, miłość..."
"Wciąż wierzę w to...
Wciąć mam nadzieję, że będzie dobrze...
Wciąż napawam się miłością do niej..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piekna treść staraekipa:]

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 154


Przy 70kg ciskam naczysto 110kg.Sprawdzie mój styl.2 lata.1985

I have the power!!!

I have the power!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on mówił że na przysiad 100Kg bierze-buahahahaha chyba go mama niekocha

joker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 631
Joker ty z***ie niemyty te 100 kg na przysiad to było na maszynie niemyjcu. Mam 170 wzrostu i wszystko mam proporcjonalne bo jestem niski. A jak mi nie wierzycie że cisne 64 na klate to zapytajcie voxa on ze mną ćwiczy czasem. A y stara ekipa nie ******l że z ciebie jest taki master bo jesteś kaleką który ******li ze jest silny.


<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

<DUPA SRAKA SIKI KUPA>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium