SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1926215

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
Ja tez je mam na plecach.Tak mnie to denerwuje ze az ....
Od czego to moze być????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yarek: saa ---> sterydy andro-anaboliczne...

pryszcze? wyciskać

ref: 160kg x 2 przysiad - na maszynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mlody87 ćwicze już 3lata, to jest moja 3 kreatyna i pierwszy prawdziwy trening siłowy. Jak przyszedłem na siłkę podniosłem 50kg, a seriie robiłem 30-40kg po 10-8 powtórzeń.

Specu widzę, ze za mnie samego nawet potrafisz odpowiedzieć, dzięki
Dziekuje także za pochwały, to zmotywuje mnie do dalszego systematycznego treningu
Krysioczek "lujki"- co to jest, bo pierwszy raz z tym wyrażeniem się styknąłem
Poza tym jeśli nie masz zamiaru ćwiczyć na rzeźbę to 5x w tygodniu to za dużo, a co do tłuszczy to jeśli chciałbyś wiedzieć to nie one tak naprawdę powodują obrastanie w taknkę tłuszczową, tylko nadmierna ilość węglowodanów.

Yarek jak chcesz się pozbyc pryszczy to nie koksuj a tak na poważnie to kup sobie w aptece ziele bratka i pij to raz dziennie. Zaprzestań jedzenia chipsów, ostrych rzeczy i czekolady. Znajdź sobie dziewczyne (o ile nie amsz) i zaspokuj swoje potrzeby. Gwarantuje natychmiastowe efekty

Ref ja też jestem ciekawy odpowiedzi na pytanie Speca, wyżej zadane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magik: jak nie wypchniesz 120kg to jesteś leszcz
A "lujki" to jakby "ludzie" ? Albo "ch**ki" (tylko się pomyliły literki?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ludki tam u was???
Czemu wy tak wcześnie wstajecie %)
Mam pytanie czy jak się kupuje karnet to oni zapisują to gdzieś???
Bo mi gdzueś wsiąkł i niewiem czy kupić nowy czy poprosić żeby sprawdzili ten mój stary bo na głupka niechce wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubasek: idź na siłownie i powiedz jak sprawa się ma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Właściwie to mam prawie 15 , ale też się wypowiem.
Ćwiczę 3 tyg. I od razu zanotowałem duży skok siły i masy. Na początku brałem 30 kg, a po 2 tygodniach 35x3 i przytyłem 4 kg (z 60 na 64). Teraz kumple na siłce mówią na mnie koks, bo jednego dnia podniosłem 35x1, a dzień później mając zakwasy na klatce 35x3. Wydaje mi się, że 40 powinno już pójśc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
160kg na suwnicy to jest naprawde duzo ???
Widze ze tak skoro sie tak dziwicie.

Zanim zaczolem chodzic na silke (to bylo okolo 6 miechow temu)
Chodzilem 4 lata na karate i w miedzy czasie jezdzilem na zawody w biegach przelajowych.(zdobylem nawet mistrzostwo wojewodztwa!!!To byl moj najwiekszy sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ref:
160kg na suwnicy to jest naprawde duzo ???
NA SUWNICY TO JEST NIE DUŻO... NA POCZĄTKU NAPISAŁEŚ: "PRZYSIAD 160KG X 2POWT" - WIĘC JAKBY TO BYŁO NA SZTANDZE TO BY BYŁO SPORO, ALE, ŻE NA SUWNICY TO JEST TAK ŚREDNIO MOIM ZDANIEM. NA POZIOMEJ ROBIĘ 150KG SERIE PO 15-20POWT... TO JEST DLA MNIE WSTĘPNA ROZGRZEWKA BO WIĘCEJ NA NIEJ NIE MA
Widze ze tak skoro sie tak dziwicie.
DZIWIMY SIĘ, BO NIE NAPISAŁEŚ NA CZYM, TYLKO "PRZYSIAD 160KG x 2POWT." WIĘC WIDZISZ SAM. TO Tak jakbym napisał: "przysiad 150kg - 15-20powt..." a po pewnym czasie dodał na Suwnicy... heh rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691


zdjecia wrzuce zrobilem je wczoraj, nie zjedzcie mnie zabardzo(wiem słabo wygladam)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium