SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 699679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Popracuj nad relaksem i bodźcem dodatkowym. Może powinieneś jednak pobiegać te kilkadziesiąt minut co 4 - 5 dni? Masz taki spokojny wysiłek "aerobowy" w tygodniu? Ciągła praca na podbitym tętnie przez te 30 - 40 minut?


Zmieniony przez - MaGor w dniu 2016-01-14 15:44:59

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Czasem potrafię się zrelaksować. Najlepiej mi idzie jak pracuję na popołudnie (żona w pracy/syn w przedszkolu) - wtedy czas dosłownie goni!! Poczytam. Powiszę na sfd... Czasem poćwiczę.. i do pracy!

Aerobów nie mam. Sporadycznie jakiś spacer na zakupy - ale to nie 40min. Max 2x10min spaceru..

Miałem różne plany odnośnie cardio, ale spaliły na panewce. W grę wchodzą raczej aktywności w domowym zaciszu. Tak, zaciszu...
Jak tu ćwiczyć, jak za ścianą syn i żonka się drze..

Kortyzol UP!

Kupiłem KIF. Temat kortyzolu pojawia się dosyć często. Po treningu pojawia się kortyzol, który powoduje spadek testosteronu.. i takie tam..
Przeczytałem gazetę w jeden dzień. Na raty.
Chyba kupię kolejny numer, bo jest coś dla fighterów (w aktualnym są pompki z klaśnięciami - z przodu i z tyłu) - niby nic nowego, ale..
Aż bym chwycił sztangę/sztangielki i pouginał, powyciskał, podokładał ciężaru..

Odnośnie teścia, to jest artykuł - zalecają trening i dietę niskotłuszczową, a w ramce jest o 25-30% kalorii z tłuszczy (odpowiednich).

Powiewem świeżości byłyby ringi... Treningi mam o tak niskiej objętości, że może warto byłoby je wykorzystać.. Musiałbym zamontować pod nieobecność żony !!





Pompki, dipy, rozpiętki, wiosłowania, face pull'e...

Odnośnie sylwetki, to dieta - wiadomo. Już nawet nie chce mi się o tym pisać.

Z optymizmem patrzę w przyszłość!
Żeby nie było!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Żona nie może się drzeć!
Co będzie gdy się rozedrze i będzie ich np. dwie?
Jak sobie wtedy poradzisz?
Syn może się drzeć do roku!
Potem w domu rządzi ojciec.

Testosteron- otyłym poleca się obniżyć ilość tłuszczu w organizmie dla podniesienia poziomu testosteronu
potem należy zwiększyć ilość spożywanego tłuszczu dla podtrzymania (wzrostu) poziomu testosteronu
(przeczytaj ostatnie posty MaGora - je tłuszcz a poziom testosteronu przewyższa przeciętny poziom)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
MaGor je głównie tłuszcz, a ja to jednak te makarony, chlebki, kasze też wcinam..
MaGor nie tyka (generalnie)
Dieta tłuszczowa nie dla mnie!
W KIFie jest o tłuszczach, ale nie o tłuszczu z jajek i boczku, tylko orzechy, oliwa, kokos, ryby, omega 3...

Dziecko się drze, bo ma zamęt w głowie. Ja mówię tak, a żona go broni i mówi co innego... Jak żonie płacze, to jest OK - bo śpiący/zmęczony/głodny/inne, a jak mi się drze - to moja wina...
Kortyzol UP.
Mały testuje na ile może sobie pozwolić. Ja bym staram się wyznaczyć granice. No i iskrzy..

Nie będę się rozpisywał na ten temat, żeby wszystkim 5 czytelnikom oszczędzić.

Kombinuję, gdzie by tu haki do ringów zamontować!!
Jak już zamontuję, to żona nie zdemontuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Panteon jak nic sprawa diety. Zwłaszcza jak masz pracę siedzącą . Wydaje mi się, że mamy podobne "parametry" jeżeli chodzi o wzrost i wagę. Samym treningiem siłowym na niskich powtórzeniach bez diety nie da się wiele zdziałać jeżeli chodzi i sylwetkę. Niestety. Więcej się trzeba ruszać. Choćby zrezygnować z auta kilka razy w tygodniu na początek.
Gratuluję operowania na treningu dwoma 24-kami

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Jem teraz 10 jaj L, kurczaka, chleb (praktyczniejszy niż makaron),schab (łopatkę) z wieprza i na testosteron nie narzekam (może dlatego, że nie badałem?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Moja praca nie jest siedząca. Bywa stresująca..
Na początek wypadałoby nie wsuwać łakoci!
NIe są to przemysłowe ilości, ale takie powiedzmy 300-400kcal dziennie - to zamiast być -200kcal, to jestem +200kcal.
Aktualnie nie liczę - przykład na chybił-trafił..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Stresu nie zazdroszczę. Sam mam czasem podobnie. No słodycze to samo zło

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zło... ale jakie dobre!



WIem, że o miskę się rozchodzi.
Treningi nie są tak wyczerpujące jak kiedyś (kompleksy!). Ale na wyczerpujące nie miałbym sił.

Spokojnie.
Praca u podstaw.
Eliminacja śmieci. Na początek - co drugiego śmiecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Jedynie co mogę napisać z własnego doświadczenia jeżeli idzie o dietę to to, że jak ćwiczyłem mało intensywnie to nie miałem napadów głodu i łatwiej mi było się pilnować. Jak ćwiczyłem bardziej intensywnie to po takim treningu mógłbym zeżreć konia z kopytami Czasami niektórzy mocno się dziwili ile taki kurdupel jak ja potrafi wchłonąć

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium