SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931007

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
kulgo napisz cos wiecej o sobie.wezcie zerknijcie na temat na forum osiagi 15 latkow czy cos takiego.qurwa co 2 to strongmen normalnie.wies taka ze huk

trening czyni mistrza

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde co to sie robi... teraz kazdy kto wchodzi na forum zaklada (chodzi o kogos kto ma ok 14lat) Osiagi 14 latkow, Trening 14latkow itp itd :o pff... az szkoda slow...

co do tej kredki to sie zgodze z magikiem ze nie ma takiej sztywnej granicy, tak jak ze wszystkim w kulturystyce... tutaj wszystko mozna naginac pod wlasny organizm i mozliwosci.

Ale sobie wczoraj na treningu klatke spompowalem (chyba ze 104 bylo =P ale nie mierzylem). Ale nadgarstek dalej boli =/.

Rozgrzewka? u mnie to roznie wyglada... w wakacjie na silke sobie rowerkiem smigalem takze jak przyjezdzalem to bylem praktycznie juz rozgrzany (tylko potem te partie ktore cwiczylem danego dnia rozgrzewalem). A teraz samochodem to troche inaczej...

btw to u Was w szkolach tez tak przerabane jest teraz? =/ boszz... u mnie to wytrzymac nie idzie... co chwile jakas kartkowka =/ (buuu... juz mam 5 gongow =/ - jestem w LO na profilu mat-inf) przy takim nakladzie nauki coraz trudniej jest trzymac jako taką diete =/

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ELO MAM PROŚBE POMUŻCIE...A MIANOWICIE SWEGO CZASU GRALEM DOBRZE W NOGE(SKROMNOŚĆ) ALE TO BYŁÓ KIEDYŚ I TERAZ KONDYCHA SIADŁA A W PONIEDZIAŁEK MAM MECZ ZE SZKOŁ I CZY SĄ JAKIEŚ JEDNORAZOWE WITAMINY WZMACNIAJĄCE LUB COŚ W TYM STYLU, WITAMINY JAKIEŚ MINERAŁ NAPOJE??POMOCY........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heelo już tu kiedyś byłem ale sie na jakiś czas zmyłem .
chciałbym sie zapytać was czy macie morze jakis dobry przepisa na koktajl proteinowy taki zeby go pić do puł godziny po treningu i miedzy śnadaniem obiedem i kolacją.
bardzo bym prosił bo jestem hdziutki i chce przybrać na wadze dosyć sporo :)
z góry wielkie ale to wielkie dzięki :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Zenith : ja chodze do identycznej szkoły mam jak narazie cztery pały i też prze***ane

Joker : niewiem

Dybek1 : banan , mleko w proszku , mleko , troche cukru i zmixowac ale to ma tez duzo węgli
albo : dwa jogurty , dwa białka z jajek , troche sera białego , cukru , mleko i tez zmixowac (to wszystko to znane patenty )

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1295
jednorazowych nie ma niestety na taka okazje polecam napoje izotoniczne (np. isostar, powerade) i lekkostrawne potrawy przed meczem (najpozniej 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem). stosuj preparaty multiwitaminowe, niestety nie zadzialaja w kilka dni poza tym przydatna jest witamina C, B complex oraz E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy dzien !
KLATKA
wyciskanie glowa w dol
1 tydz- 12,10,8,6,8
2 tydz- 12,8,6,3,8
3 tydz- 8,6,3,1,6
wyciskanie na lawce poziomej
3 serie po 6-8 powt. z 2 sekundowym przytrrzymaniem centymetr nad kaltka
1 tydz- pompki na poreczach
2 tydz- rozpietki glowa w gore 3-4 serie po 8-10 pot
BICEPS
uginane ze sztanga 10,8,6,8
uginanie chwytem mlotkowym 2 serie po 6-8 powt
naprzemienne3 uginanie ramion ze sztangielkami stojac 2 serie po 6-8
Drugi dzien !
NOGI
przysiad ze sztanga 1 tydz- 12,10,8,6,8 2 tydz- 12,10,8,6,3,8
przysiad ze sztanga trzymana z przodu 3 serie po 8-12
wyciskanie na sownicy 4 serie po 2-8
LYDKI
spiecia na hak maszynie 15,12,8
spiecia na sownicy 3 serie po 25-20
Trzeci dzien
BARKI
wyciskanie sztangi stojac 1tydz- 12,10,8,6,8 2 tydz-12,8,6,3,6
wiciskanie sztangielek siedzac ( arnolda ) 2 serie po 6-8
wzniosy boczne ramion 3 serie po 8
wioslowanie sztanga stojac 3 serie 8-10
BRZUCH
przenoszenie nog na lawce skosnej 3 serie po 12-20
sklony na lawce pionowej 3 serie 8-13
Czwarty dzien
PLECY
martwy ciag 1 tydz 12,10,8,6,8 2 tydz 12,8,6,3,6
wioslowanie sztanga w opadzie 3 serie po 6-8
sciaganie drazka do klatki 4 serie po 8
TRICEPS
francuskie wycisaknie lezac 12,8,6,8
francuskie wyciskanie sztangi sedzac 3 serie po 6-8
pompki na lawce 3 serie poo 8-12




Przyszly Strong man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Magik: "Ekipa nie można powiedzieć że granicą starzu treningowego powyżej której można wziąć kretkę, jest granica 6 miesięcy. Kreatyne najlepiej jest wziąć podczas zastoju, wiadomo że nie można przesadzać np po 2,3 miesiącach. Zasada jest jedna im później tym lepiej." To fakt, ale po 6 miesiącach (experymentów, że tak brzydko powiem) z dietą i trenigniem wiesz co Ci szkodzi, a co nie. I wtedy możesz zdecydować się na kretke

Kulgo: "JA z kumplami zaczeliśmy trenować pod koniec 2002 roku ja mam teraz 13 lat i dżwigam 80kg to nie dużo ale jak na mój wiek mój drugi kolega 17 i dwiga 120kg a trzeci 15 lat i dż wiga 65kg" i za pare(naście lat) będziesz płakał, ze względu na stawy... jak i twoi koledzy.

Eding: normalnie 15latkowie biorą prawie tyle co ja...heh

Zenith: a ja to co mam ciągle kartkówy, sprawdziany, ale jakoś idzie... normalka.
Co ma nauka do diety ?

Joker: poczytaj o POWER GUARANA na stronie Hi Tec'a ( http://www.hitec.pl )

Rafalek:
"wioslowanie sztanga stojac 3 serie 8-10 " od kiedy to jest na barki ?!
"3 serie po 6-8 powt. z 2 sekundowym przytrrzymaniem centymetr nad kaltka " czemu nad, a nie na klatce... ?
Przy barkach nic nie masz na tylne aktony...


"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP - Stowarzyszenie Nieumarłych Poetów *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ekipa:
wiosłowanie stojąc jest na barki - to inaczej przyciaganie sztangi do brody
przytrzymanie sztangi nad klatką da lepszy rezultat niż położenie jej na klatce, dłuższe napiecie miesni, dokładniejsza praca itd.

zen: tez mam problemy z dietą i treningami - bo nie ma kiedy cwiczyc jak sprawdzianów jest od zaj***nia,

joker - juz Ci nic nie pomoze - utrata formy to utrata formy, mozesz ewentualnie isc na fetorze na meczyk ale pewnie zrezygnujesz

uwierze ze niektorzy w tym poscie biorą sporo na klatke, ale przestancie z tymi 13 lat i 80kg na poziomie !!!!!

"assasin de la police"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cop: nie do ciebie kierowałem pytania, tylko do Rafalek...
Poza tym nie ma nazwy: "wiosłowanie sztangi stojąc" tylko przyciaganie, lub podciąganie... heh

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP - Stowarzyszenie Nieumarłych Poetów *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium