SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1931517

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Milutki --> czy mozna robic jednodniowe przerwy?? Trening sobie tak ukladasz, coby byly wlasnie takie przerwy - miesnie NIE ROSNA JAK JE CWICZYSZ, a wtedy kiedy odpoczywasz!!!

A co do tego ile bedziesz mial w bicu to zadzwon do astrologa, moze on to z gwiazd wyczyta, bo tu raczej nikt ci tego nie powie... wszystko zalezy od intensywnosci treningu, czestotliwosci i twojego samozaparcia. Do tego dochodzi jeszcze odzywianie, genetyka i sprzyjajace wiatry. Ale jesli dopiero zaczynasz to nie przesadzaj z intensywnoscia - na poczatku obwody szybko ida, ale nikt ci nie powie ile...

--
siudek siudkowski
................................
:..znawca szatni https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. i treningu, bywalec SFD. [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />
:
:.pozdro z 3miasta 4 all zioms...

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może ktos podac strone na darmowe logo i dzwonki.Ja nie robie przerw jak na razie ale nie przemęczam sie za..... tylko tak aby cos było czuć że miesnie pracują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka wlasnie wrocilem od Ojca.. bylem wczoraj znim na silce.. i cwiczylem razem znim .. zdziwilem sie pierwszy raz robilem na klate sztangilkami na skosie wyciskanie zdziwilem sie i to grubo.... 4 serie x 15 powtorzen z obciazeniem 1 kankla 22kg czyli daje nam razem 44 na 15 ruchow na skosie :) jest dobrze... a gryfem to zaczynam od 55 na skosie X10 potem 60 x 8 i 65 x 6 ale hantlami chyba bardziej wchodzi mi sie wydaje mozna wsztko dokladniej zrobic i wszstko dokladniej napiac w koncowej fazie...

hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
ja kce prawdziwa silkeeeee leeeee. wiem ze w domu juz duzo wiecej nie urosne bo za slaby sprzet mam hmmm chyba ze jeszcze haki skombinuje to juz bedzie gicio. hmmm ale starsza mi ciagle mowi ze juz mam zagracony pokuj hmmm ale moze ja namowie.
to jak ogladal ktos ten urywek filmu???

hehe mam na sieci osiedlowej nowe wydanie terminatora2 jakies special edition pare nowych scen i efekty nieco lepsze.

jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

Da Rude - Sandstorm to jest to, polecam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KJilerri jedno pytanie do ciebie od ilu czasu cwiczys.. ?? kulturystyke ?? od ilu zczynales w lapie ?? I ILE WYCISKASZ teraz a ile wyciskales zanim zaczoles cwiczyc ?? z gory dzieki za odpowiedz... :) <piwo>

hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Killeri mzoe pogadamy se na GG (3028456) ide na chwilke zobaczyc do qmpla czy idziemy na meczyk Arka-Gryf (Pilka nozna) a odezwij se to se pogadamy

hmm...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sciagalem ten kawalek dominatora (wszystkie filmiki ze stronki puidziana sciagnalem =d)
i ciekawe dosc sa =DD

dlatego tez bym calego dominatora lucknal :DD

__________________________________________________________

wOle mIeć bRzuCh oD piWa, nIż garBa oD prAcy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393


Leczenie kontuzji(1 tydzień po przerwie bez ćwiczeń): [przygotowanie do normalnych cieżarów]

30.7.2003 - Brzuch [dom] [Środa] [uzupelnic profil na forum oraz uaktualnic strone]
31.7.2003 - Bic + Plecy + Przedramię [siłownia] [zmniejszone ciężary pleców] [Czwartek]
01.8.2003 - Brzuch [dom] [Piątek]
02.8.2003 - Nogi + Barki [siłownia] [zmniejszone cieżary dla barków] [nogi - 35kg] [Sobota]
04.8.2003 - Brzuch [dom] [Poniedziałek]

2 tydzień po przerwie bez ćwiczeń: [utrzymanie i poprawianie cieżarów z zeszlego tygodna]

5.8.2003 - Klata + Tric [siłownia] [Wtorek]
6.8.2003 - Brzuch [dom] [Środa]
7.8.2003 - Bic + Plecy + Przedramię [siłownia] [Czwartek]
8.8.2003 - Brzuch [dom] [Piątek]
9.8.2003 - Nogi + Barki [siłownia] [nogi - 35kg] [Sobota]

3 tydzień po przerwie bez ćwiczeń:

11.8.2003 - Brzuch [dom] [Poniedziałek]
12.8.2003 - Klata + Tric [siłownia] [klata &#8211; 25 30 35 35 35] [Wtorek]
13.8.2003 - Brzuch [dom] [Środa]
14.8.2003 - Bic + Plecy [siłownia] [Czwartek]
15.8.2003 - Brzuch [dom] [Piątek]
16.8.2003 - Nogi + barki [siłownia] [nogi - 35kg] [Sobota]

4 tydzień po przerwie bez ćwiczeń:

18.8.2003 - Brzuch [dom] [Poniedziałek]
19.8.2003 - Klata + Tric [siłownia] [utrzymanie ciezarów - klata] [Wtorek]
20.8.2003 - Brzuch [dom] [Środa]
21.8.2003 - Bic + Plecy [siłownia] [max] [Czwartek]
22.8.2003 - Brzuch [dom] [Piątek]
23.8.2003 - Nogi + Barki [siłownia] [utrzymanie ciezaru dla nóg oraz barki idą normalnymi cieżarami] [Sobota]

5 tydzień po przerwie bez ćwiczeń:

25.8.2003 - Brzuch [dom] [Poniedziałek]
26.8.2003 - Klata + Tric [siłownia] [max] [Wtorek]
27.8.2003 - Brzuch [dom] [Środa]
28.8.2003 - Bic + Plecy [siłownia] [max - plecy też max] [Czwartek]
29.8.2003 - Brzuch [dom] [Piątek]
30.8.2003 - Nogi + Barki [siłownia] [utrzymanie ciężaru dla nóg] [Sobota]




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktualizacja profilu[29.6.2003]
Uaktualnie profil[30.7.2003]
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
scd -->
hmmm cwicze wlasciwie juz ponad rok ale z planem od 7miesiecy i tylko ten okres zaliczam do stazu. hmmm jak zaczynalem to na klate wyciskalem 40kg i w lapie mialem kolo 30-32 niewiem dokladnie bo wtedy jeszcze siem niemierzylem i niewiem ile mialem w klacie itp. teraz wyciskam 90kg (moze wiecej) i w witce mam troszke ponad 38 przed pompka po pompie jest ponad 39. lewa jest o 1cm mniejsza!! dopiero dzisiaj to zauwazylem przy pomiarach. w klacie mam ponad 108 cm tez dzisiaj mierzone z rana.

kur mam terminatorka3!!! ale poczekam i do kina se pojde.
no szlak by trafil niegdzie niema dominatora moze wiecie gdzxie mozna to kupic i za ile??

jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

Da Rude - Sandstorm to jest to, polecam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
Ej moze ktos z was wie jak sie nazywa ta piosekna kornu co teraz w tv leci (nie mam kablowy ale mialem ) taki koles spiewa bajerancji teledysk i tak mu fajnie palce wygina i ta baba z tomb rider jest jak sie ta piosenka nazywa i skad ja sciaganac ale raczej jak sie nazywa?


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Aktualizacja profilu[29.6.2003]
Uaktualnie profil[30.7.2003]
Tylko wytrwałość czyni mistrza
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 4-ech Miesiącach)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium