SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1933093

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SCDriver napisz ta Twoja historyjke jak poznales swoja laske i jak zpczoles z nia chodzic.

Z gory thx.

Swietlik dzieki za tego Sog'a na poczatek. Ja tez Ci dalem przez pomylke bo chcialem sie dowiedziec co to znaczy i nacislem na Twoj:) A co do Twojej Izy to tez prosibym o rozpiske jak ja poznales itp.

Z gory thx.

Wszystko co nas nie zabije, umocni nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
no bo mam staly uraz reki i bylem na rechabilitacji w szpitalu i wlasnie tam ja poznałem... łazila sobie po szpitalu ale lepiej sie zaponalismy w szkole tam w hospitalu taka szkolka byla i ja sie dorwalem do kompa i ona kołomnie siadła i ja udawalem (umiem troche programowac lecz juz dawno tego nei robie) ze niby pisze jakis program w pascalu ale pisalem w notatkiku bo paskala nie bylo... no i ona tak sie przyglondala itd i tak sie zaczelo a pozniej to jakos poszlo SoG mile widziany

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetlik za złe info powinni Ci ściąć łeb
Cannon dałem sog'a i nic musisz wysłać w danym dziale np. trening około 20 wypowiedzi wtedy jesteś czytelnikiem działu
Pozdrawiam...
SCDriver ciekawe...hehe

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
___________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
A TAK PO 6 MIESIĄCACH: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84414&whichpage=1&crc=2919321#post13

________________________________________________
HST: "Kilka minut z nią"
Ascetoholix: "Plany"
Eminem: "Sing for the moment"
Coś w tych kawałkach jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Heh... widze, ze wszyscy mnie zlali...

SCD --> innymi slowy wyrwales laske na pozera...

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
czy ja wiem czy na pozera strasznie mi sie w tym szpitalu nudzilo a to byla jedyna rozrywka a ze ona sie przysiadla to co mialem robic udawac ze ani me ani be na kompie ... najlepsze jest to ze ona tez lubi kompy i wygrala nawet konkurs (1 miejsce) i pokonała all facetow (leszcz!) buhehehe

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
powiem wam kawał:

stoje w sklepie i stoje w kolejce

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze wszystkim. Mam 16 lat i cwicze 2,5 miecha.
Niedawno kupilem kreatyne (olimp creatine monohydrat 1000 mg 200 tab.)
problem w tym ze nie wiem jak ja brac. Narazie bralem ja przez 5 dni po 10 tabletek (2 razy po 5 tab dziennie)bo niewiedzialem jak ja brac. mam wiec pytania::
1.jak brac ta kreatyne (1000 mg/1 tab)?
2.czy brac kreatyne tez w te dni w ktore nie mam treningu ?

z gory dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
kreatynke bierze sie codziennie. na poczatku w duzych ilosciach a potem zmniejszasz dawki. niewiem dokladnie w jakich ilosciach ale najpierw dziennie do 50 tabsow tej kretki chyba mozna lykac a potem coraz mniej. pamietaj o 5l wopdy dziennie.

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
dziennie 50 tabsow??

Tylko poświęcenie czyni mistrza
Zapraszam na moja strone www.silka.prv.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
StaRa_EkiPa - "Świetlik za złe info powinni Ci ściąć łeb" - jak to...... co ja zle napisalem...?? o tych stopniach czytelnik znawca itd.??

kileri nie zgadzam sie z ta kreatyna... jak ja czytalem (juz zapomnialem gdzie) to nie powinno sie brac 50 dziennie bo moga byc skutki uboczne - leksacyjne... o ile sie nie myle to oznacza to sennosc.. a ja bralem codziennie... w dni bez treningu bralem 3t. o godzinie 12-ej na pusty zaloadek i nic po tym jeszcze nie jadlem przez godzine... a o 12 jest u mnie zawsze przerwa 20min. w szkole i gralem w pilke nozna... i po czesci to tam zawsze biegalo sie i MINI trning byl... a w dni z treningiem po treningu bralem 6 tabsow... - tu jest info dla ravisa wiadomo...

Cannon - dzieki za sog'a... a Ty jeszcze wyslesz 4-ery wypowiedzi i bedizesz mial czytelnika (ekipa jesli zle mowie to mnie popraw... ) a co do izy to bylo tak:
"dawno dawno temu... za siedmioma gorami za ... bylo to okolo 14 maja 2002 (pamietam dobrze bo za 1 dzien wyjedzalem z moja szkola i moja ex z ktora nadal bylem blisko do grecji) i napisalem izie mail'a... mialem go (adres) od mojej ex z ktora jechalem wlasnie do grecji jako para...a adres mialem bo wkradlem sie jej do skrzynki (ex)... i napisalem jej ze czesto sie widzimy cos tam cos tam i ze jej odpisze na mail'a dopiero za kilkanascie dni (nie podpisalem sie wiadomo)... a ona chodzi do klasy z moja ex... i na lekcji infy ona odebrala tego mail'a i kolezanka mojej ex znala moj adres i jej powiedziala kim jestem i zaraz byla wpadka... pozniej po powrocie z grecji (popijawy ps.tam ustalilem moj rekord w piciu piwa ktory byl aktualny do okolo tydzien temu... a wtedy wypilem 11 piw "amstel" - najlepsze piwo na swiecie - w polsce go nie ma ) i jak wrocilem to zaczolem sie z nia tak umawiac troche... poznawalismy sie blizej... i kiedy byly moje ur (17 sierpnia) to na imprezce zapytalem jej o chodzenie... zgodzila sie... chodzilem z nia do okolo 20 wrzesnia i zerwalem z nia po 3 dniowym biwaku... bo mnie tam troche w****ila... (non-stop za mna latala) i pozniej mielismy mniej kontaktu i 14 lutego zapytalem jej i zgodzila sie znow... a na co ona poleciala... nie wiem... na motor to moze nie bo dwa razy na nim jechala w zyciu bo sie boi... a kase... - nieeeee... nie wydaje mi sie... na kase to moga leciec dziewczyny w przyszlosci... przeciez w tym wieku nie kupuje sie dziewczynom nie wiadomo czego... na moja budowe... - fakt jestem najlepiej zbudowany w szkole... ale nie wiem czy az jestem taki dobry by na to... moze na to ze zostalem najprzystojniejszym gimnazjalista w szkole... a druga sprawa to co chwile mi mowi ze mnie kocha... moze to poprostu jest najzwyczajniejsza w swiecie milosc... a tak wogole to chodzilem z nia jeszcze jak ja bylem w starszakach(6lat) a ona byla w grupie integracyjnej - 5lat)... jest moja pierwsza dziewczyna a ja jej pierwszym chlopakiem... wiec moral taki jest ze w sumie to chyba na nic ja nie wyrwalem... wcale sie tu nie chce chwalic ale stosunkowo to duze mam powodzenie... i moze tylko sie jej podobam... to by bylo na tyle... pozdro!!!!

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium