SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1930027

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kiedys gralem na powaznie w teniasa ziemnego ale po 8 latach treningu zakonczylem moja kariere w sumie to dobrze bo raczej niedaloby sie go z kulturystyka pogodzic, masa by pewnie nie rosla

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
D.J666===> CO TO JEST ACT????

magik_xx ===> MASZ MOZE SWOJE ZDJECIA?????BO W SUMIE CHCIALBYM CIE ZOBACZYC - ALE WIESZ JA JESZCZE NIE MAM TYCH 35CM MOZE MNIE TEZ TAK LATWO NIE PRZYJDA BO ZACZYNALEM OD 28 W BICEPSIE I WEDLUG MNIE 5 CM NA 5 MIESIECY TO BARDZO DUZO - PISZE TO POWAZNIE I MAM NADZIEJE ZE TAK TO PRZYJMIESZ PONIEWAZ WSZYSTKO CO PISZE NA TYM FORUM ZAWSZE JEST PRAWDA

BOMBEL====> CZYLI WYSTARCZY OGRANICZYC CIEZARY NA TYLE ZEBY MI NIE SPRAWIALYY WIEKSZEGO WYSILKU???? CZY JAK??
BO JA MYSLALEM ZE REGENERACJA TO JEST POPROSTU SIEDZENIE I NIE CHODZENIE NA SILKE

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
a do kogo wszyscy jestescie fajni no procz wyjatkow ze sterydami, siems !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254
DZisiaj wzbogacilem sie o 10kg obciazenia i lawke skosna.podstawiam krzeslo i mam lawke prostom.ile kilo moze wytrzymac taka konstrukcja?


mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
wyjasnij to bardziej szczegolowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12254


tak to wyglada. Ile wytrzyma?

mięśni nigdy za dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
magik_xx ===> dzieki ja tez cie uwazam za osobe powazna i piszaca prawde na tym forum i masz za to soga - jaki mozesz to daj ta fotke na ktorejj widac ci ten kawalek klatki [email protected]


tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
magik- sogi pozwalaja okreslic jak bardzo udzielasz sie na forum i czy pomagasz innym, taki tam bajer. Im wiecej masz sogow tym lepiej zmienia sie wtedy napis w prawym dolnym rogu wypowiedzi ty masz nowy na forum ja mam znawca jest jeszcze specjalista i ekspert dla kazdego poziomu sa okreslone progi sogowe
A co do tej fotki to niestety niejest ona moja ale licze ze niedlugo bede tak wygladal
mpacko-no w sumie to zrozumiales pojecie regeneracji, ja jeszcze ograniczam liczbe cwiczen na dana grupe do dwoch lub trzech i tak jak dj powiedzial zmniejszam jeszcze ilosc serii.Czesto testuje tez nowe cwiczenia i obciazenie jakie maxymalnie moglbym wykozystac w nastepnym cyklu. Po takim treningu nie czuje sie zmeczony ale wiem ze cwiczylem i troche sie poruszalem

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki ty juz widze ze masz czytelnik dzialu


Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium