SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1932507

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozliwe ze to albo to
mierzysz sobie przerwy miedzy seriami?
jezeli nie to zacznij max to 2min, a jezeli mierzysz to skroc sobie zwiekszysz tym samym intensywnosc treningu

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
a regeneracje robiles, ja mam zawsze zakwasy, cwicze 9 miechow

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..

Zmieniony przez - d.j666 w dniu 2003-03-15 23:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej macie moze jakies wyprobowane treningi na miesnie brzucha zeby bylo widac zarys kaloryferu??

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
"Mi tam wystarczy ze 40-42 cm suchego miesnia i ze 120 z kawalkiem w klatce suchych miesni przy 76-8 w pasie"

wiesz patriot... ja nie jestem taki ze jak dojde do takiej liczby jak ty...jeden z "nas" napisal tutaj ze w wieku 17lat ma 42 w bicu.. ja nie chce cwiczyc np. do 18 lat(czyli jeszcze 3 lata) i do konca zycia jechac na rzezbe bo to y bylo poprostu totalnym d****stwem... wiem ze bedzie mi to trudno osiagnac to ale zamierzam przynjamniej do 45-ego roku zycia cwiczyc... i co powiesz mi ze to jest nie osiagalne na odzywakch??... nie wydaje mi sie...
i co o tym sadzisz... krytykujesz wysmiewasz sie a nie wiesz o co dokladnie komus chodzi... czekam na odpowiedz

pozdro!!

..::Sog'ów nigdy za dużo... możecie kilka podarować::..
..::Cnota hamulcem rozwoju::..
..::Radio Maryja 666 MHz::..
..::Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny::..

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swietlik a kto napisal ze bedzie cwiczyl do 18 roku zycia a potem caly czas na rzezbe??
po zatym trening na rzezbe to tez cwiczenia ale nie slyszale zeby ktos ja robil przez dluzszy okres czasu. tylko przed wakacjami sie jedzie na rzezbe a w zimie na mase

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam 16 lat jak wiekszosc z was, 174cm wzrostu 65 kg i dopiero zaczynam, mam do was male pytanko gram w siatke w klubie i mam bardzo dobrze rozwinniete nogi (cwiczylem duzo na wyskok ostatnio jak mierzylem 74 cm ) w calym cyklu cwiczen sa cwiczenia nog i czy ja je moge ominac czy mam realizowac caly cykl ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
trening siatkarski to inny trening, pobudza on czerwone wlokna miesni ktore maja słabe sklonnosci do rozrostu, a trening silowy bobudza biale włokna głownie dzieki ktorym miesnie sie rozrastaja

Pit Bull Gangland
..::: d.j666 :::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra mogę powiedzieć po co ja zacząłem ćwiczyć. Tak jak myślałem i większość z was. Oczywiście dziewczyny oraz po to żeby tłuszcz zamienić w mięsień i udało się mi
Mpacko to połączenie jest dobre choć nie prubowałem, ale napewno lepsze będzie HMB + Creatyna + Proteiny oczywiście dużo droższe i nie wiem ile ćwiczysz, bo Hmb przynajmniej po dwóch latach treningu można brać. Ogólnie Twoje połączenie także będzie dobre nawet zaje***te.

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
"swietlik a kto napisal ze bedzie cwiczyl do 18 roku zycia a potem caly czas na rzezbe??"(nastepny fan patriota ) wiec przycztocze ci jego slowa skoro widocznie nie przeczytales tego albo nie rozumiesz to ja ci wyjasnie...
po pierwsze bombel on napisal "Jak do tego dojdziesz bez sterydow to bedzie pare lat pracy a klata 135 to juz wogle ...." a kto ****a powiedzial ze ja mam zamiar zaraz konczyc trening... sam on napisal pare lat pracy... a pisze ze malo jest prawdopodobne ze JA dojde do tego... wiec ****a mu pisze ze ja nie mam zamiaru cwiczyc do 18stki!!...ja chce cwiczyc jeszcze conajmniej kilkanascie lat!! mam nadzieje ze zrozumiales... a jesl nie to twoja sprawa.. ale przytocze ci drugi przyklad...
po drugie!!
"Mi tam wystarczy ze 40-42 cm suchego miesnia i ze 120 z kawalkiem w klatce suchych miesni przy 76-8 w pasie (to jest mozliwe bo genetycznie mam waska talie )
Jak to osiagne cwiczyc bede tylko zeby to utrzymac i mysle ze zamie mi to ze 2-3 lata zeby do tego dosc ."
jesli umiesz trocvhe mate bombel to obliczysz sobie ze on ma 16 lat a napisal ze do tych wymiarow co napisal potrzeba mu 2-3 lata... jesli by byly to 2 lata to wtedy by mial ****a 18-cie... no tak jest ****a czy nie?? - wiec jescze raz jeden kawalek ci przytocze "Jak to osiagne cwiczyc bede tylko ZEBY TO UTRZYMAC" i drugi text "Mi tam wystarczy ze 40-42 cm SUCHEGO miesnia i ze 120 z kawalkiem w klatce SUCHYCH miesni" (duzymi literami wyszczegolniam najwazniesza slowa) wiec wedlug mnie suche miesnie mozna uzyskac w najlepszy sposb(i je podtrzymywac) jadac na rzezbe... wtedy beda naprawde suche... a jak bedzie mial te swoje 40-42 centy to wtedy jak bedzie jechal na mase to chcial nie chcial napewno beda mu troche rosly miesnie a w dodatku nie beda to suche miesnie....

mam nadzieje ze cie przekonalem do tego co ja mysle i ze nastepnym razem sie zastanowisz co napiszesz bo ja o tym mysle... a jesli cie to nie przekonalo to c.h.u.j. juz mnie to intersuje!!

pozdro 4 all!!



..::Sog'ów nigdy za dużo... możecie kilka podarować::..
..::Cnota hamulcem rozwoju::..
..::Radio Maryja 666 MHz::..
..::Podmywajcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia, ani godziny::..

..::Pozdro 4 all::..

..::Team "Krisbut" is Best Of The Best::..
..::Świetlik - Prince Of Darknes::..
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=270&topic_id=47683  - tak wygladałem po 3,5 miecha...(zjedź na doł strony) jak WAM sie podoba moja budowa to SOG mile widziany...
zapraszam rowniez do nowego tematu ktorego jestm autorem http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=80729 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki magik_xx a orientujesz sie ile moglaby ta mieszanka kosztowac??:
hi tec protein 80-tak zeby mi to na miesiac starczylo, creatyna z TRECA i glutamina jakas dobra??(jakiej firmy byla by dobra?)


CZY MOZE MI KTOS POWIEDZIEC CZYM SIE ROZNI HI-TEC PROTEIN 8O OD HI-TEC PROTTEIN??

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium