SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Kettle i inne :-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 701395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Szybko się adaptujesz. Simple bliżej niż dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Poprzednio było +25min i +28min, także progres wyraźny, co cieszy!
Postaram się nie dociskać na każdej sesji, ale swingi muszę jakoś zagęszczać.
Kolejna sesja (mam nadzieję tylko z 32kg) - bez kontroli czasu. Może wymachy oburącz, żeby przywyknąć do serii po 20powtórzeń. Mam nadzieję na trening w weekend!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Simple jest bardziej uchwytny i z reguły szybciej się go osiąga. Z tym drugim jest gorzej bo wymaga cierpliwości i wytrwałości. Oczywiście ja wiem że Tobie się uda osiągnąć oba, i życzę Ci tego szczerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
"TO DRUGIE", to co masz na myśli?? SINISTER?? Nawet nie planuję. Musiałbym wydać milion na kettle.. No i raczej poza moim zasięgiem.
32kg - czuję, że wejdzie w czasie, tylko że nie dziś, ani jutro.
Do końca marca zostały 2 tyg. Jakby dobrze poszło - daje to 7 treningów, ale nie wiem czy aż tyle mi wejdzie. Na pewno będę atakował SIMPLE. Bankowo!
Tak myślę, że wymach oburącz kosztuje więcej mocy niż jednorącz - jest konkretniejsza spina, więc jak by mi weszło 5x20 oburącz w 5min, to znaczyłoby, że jednorącz też by weszło. Gorzej, że po tym trzeba jeszcze TGU robić..
Ogarnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, chodziło mi o Sinister. Dlaczego zaraz milion, 32 już masz, to brakuje 40 i 48, czyli z kosztami przesyłki od Walusia w 1k PLN się zamkniesz. Poza tym nie na raz taki wydatek trzeba zrobić, bo Sinister wymaga czasu. Simple też, ale Ty już idziesz w jego kierunku. Nie śpiesz się bo nikt Cię nie goni. Zrób to z najlepszą formą jaką dasz radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
E, tam...
Wymyślili bajeranckie nazwy żebym kettle kupował.. Przeskok co 8kg, to dla mnie zbyt dużo.
36 może i bym łyknął, ale do czego mi to? Jak zaczynałem kettlować, to było "jednym kettlem wypracujesz siłę, sprawność i piękno"
Mam tych kul 10 i raczej wystarczy. Może kiedyś jeszcze coś dokupię, ale nie po to, żeby realizować program jakiś!
Nie przewiduję konieczności posiadania cięższej pary niż 2x24. Do singli coś powyżej 32kg to jeszcze by się mogło KIEDYŚ przydać. To tak na obecną chwilę myślenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak, wcześniej czy później, Bestię kupisz ☺️ Zrobisz Simple, dostaniesz skrzydeł i kupisz 40 na początek. Potem będzie z górki ☺️
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie mówię, że nigdy, ale na razie mówię nie.
Przyznaję - S&S potrafi wkręcić, mimo że na papierze wieje nudą!
Może akurat mam taki czas w życiu, że mam mało tego czasu Progres spokojnie idzie, to buzia się uśmiecha i motywacja jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Waga - 73,3 (+0,5), ale to pierwsze wahnięcie w górę od ponad miesiąca, więc mnie nie martwi
Talia - 85cm (-0,5)
Pępek - 89cm (-0,5)
Biodra - 89cm (-1)
(w porównaniu do soboty poprzedniej)

Średnia od soboty do piątku (wczorajszego):
kcal - 2275 - zeszły weekend nieco mi podbił parametry.
B- 145,09
W - 185,89
T - 105,21

PN-PT:
2158,37kcal
B - 147,73
W - 167,65
T- 99,12
Parametry trzymane w dni powszednie całkiem spoko. Wpadło mi trochę batoników owocowych z biedronki (lepiej zjeść zwykłe banany - kasowo wyjdzie podobnie, a bardziej sycą i ogólnie - jak ssanie chwyta to lepszy owoc niż miazga z daktyli)

Śmieci - od 1.03 wpadło tego 3300kcal, a połowa, to półkilogramowe tiramisu. Więc jest bardzo dobrze pod tym względem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131123
Kto Ci wcisnął te batoniki?
Jedz jabłka zamiast bananów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 Głosowanie II Edycji Kraty na Lato 2014

Następny temat

Let's get ready to rumble! Życie na sportowo.

WHEY premium