SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232551

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
manfred

mozesz robic wznosy bokiem w opadzie.



wituu

silownia i prosciutki programik wprowadzajacy.
przeczytaj moje posty i zastosuj:

https://www.sfd.pl/Plan_dla_żółtodzioba_na_początek.-t796477.html 

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 741
Witam!

1. Od wczóraj staram się stosować FBW 5x5 by traktor.
i tu mam do was pytanie czy najlepiej trenować 3x w tygodniu(wt, cz, sob) czy 2x(wt, sob) w tygodniu. I czy dotrzymywanie dni jest bardzo ważne czy mógłbym trenować np. co drugi dzień uwzględniając potem jeden dzień wolny czy muszą to być konkretne dni tygodnia(bo nie wiadomo oczywiście jak z pracą.
2. Czy ten plan jest efektowny? i jak bardzo słyszałem dużo pozytywnych opini ale słyszałem też trochę negatywnych. Czy powinienem zacząć od określonych ciężarów czy po prostu od takich które są dla mnie lekkie by potem móc cisnąć hardkorowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Nie mogę znaleźć na forum nic konkretnego o push/pull/legs. Ma ktoś w zakładkach czy coś artykuły o tego rodzaju splicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1021
traktor71

Od października na siłownie już chodziłem :P Tylko teraz miałem w czerwcu przerwe, troche przez naukę, troche choroba, wycieczki itd, a od lipca bedę chodził na inna siłownię. Czy na pewno program wprowadzający potrzebny ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Sapthor

skup sie!
systematyka,to podstawa sukcesu w treningu sportowym.
program przewidziany jest na 3 dni treningowe w tygodniu(z min 1 dzien przerwy pomiedzy sesjami)
nie widze problemu,aby tego rodzaju plan byl takze realizowany tylko 2 x tyg.(w olbrzymiej wiekszosci przypadkow,to nawet lepiej!)

NIE WAZNE,JAK CZESTO BEDZIESZ CWICZYL...ALE WAZNE JAK!

jesli dwa dni/tyg.
trzymaj sie ustalonych dni lub pewnego trybu(rytmu) tak,aby organizm mogl lepiej przystosowac sie do warunkow,jakie mu narzucasz.

kazdy plan dla swiezaka,ktory opiera sie tylko i wylacznie na trudnych,ciezkich cwiczeniach,solidnie realizowany,przyniesie doskonale rezultaty-pod warunkiem,ze nie olejemy pozostalych kwestii-zarcia oraz regeneracji.

wszelkie pozostale kwestie opisywalem wielokrotnie przy omawianiu planu u innych pacjentow.
Twoim obowiazkiem jest zapoznanie sie z mozliwie obszernym materialem tak,abys nie zadawal tak prostych i banalnych pytan w przyszlosci.
CZYTAJ POSTY!


wojtekpab

jaki Ty masz problem?

3-way split (legs/push/pull)
https://www.sfd.pl/SPLIT_3x_w_tyg-t786661.html 

a czy taki podzial jest tak ogolnie przewidziany dla Ciebie w tym momencie Twojej kariery....czy tak sobie po prostu wymysliles?


wituu

inaczej.
TO NAJLEPSZY PROGRAM MASOWY DLA CIEBIE W TYM MOMENCIE.
teraz lepiej?

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-06-25 01:22:07

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1608
Czy jeśli cwicze fbw na mase i do tego robie 3 ostatnie cwiczenia na brzuch to nie pale sobie miesni ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez traktor71 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 741
Traktorze:)


- przysiad 5x5 
- wyciskanie na lawce 5x5 
- wioslowanie 5x5 
- pompki na poreczach (lub zwykle pompki-lokcie blisko tulowia) 3x max ilosc powt. 

lydki 2-3x15-20p 

- przysiad 5x5 
- wyciskanie w staniu 5x5 
- mc(klasyk) 1x5(5x5) 
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt. 

brzuch 2-3x15-20p 

To jest Twój plan tak? mogę go robić 2x w tygodniu nie ma problemu jeśli uważasz że tak będzie lepiej to z pewnością mogę Ci zaufać.
Tylko nasuwa się kolejne pytanie odnośnie ciężarów jakie mam używać na ile przeznaczony jest plan itd itp.

Odnośnie szukania informacji na forum, osobiście uważam że to forum jest całkowicie nieczytelne, i ubogie w funkcje(tu głównie funkcja szukaj) dlatego osoby które są nowe będą miały spore problemy ze znalezieniem informacji których szukają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13618
Trenujesz planem tyle czasi dopóki jesteś w stanie dokładać ciężaru/nabierasz masy. Jak masz zastój to NAJPIERW sprawdzasz dietę, regenerację. Jeżeli jedzenie i spanie jest OK to dopiero wtedy zmieniasz plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
Chce zacząć pierwszy cykl kreatynowy na mono vitalmax ... czy ma on lepiej trwać miesiąc czy 2 miesiące ? I czy dobra jest Monohydrat Kreatyny vitalmax
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium