SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
siemka.
spotkałem sie ostatnio robiac przysiady ze sztanga z tyłu z okresleniem"wypychania kolan na zewnatrz oraz przenoszenia ciezaru na zewnetrza czesc stopy" podczas oczywiscie prostowania nog.
czy to jest dobra technika?osobiscie nie robiłem tak nigdy.

Zmieniony przez - affan33 w dniu 2011-11-25 23:15:42

Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroję

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Ostatnio nie mialem czasu cwiczyc na silowni ( praca, studia ). Planuje jednak powrot do cwiczen. Problem polega w tym ze dysponuje bardzo ograniczonym czasem tzn. jedyny czas na treningi to pon-śr-pt o godzinie 07.00 - 08.15 . plan bylby ulozony pod budowanie masy miesniowej. i tu rodzi sie moje pytanie: zawsze kiedy dawniej cwiczylem mialem czas na to wieczorami. wracalem po szkole- jadlem jakiegos kurczaka- poltorej godziny cwiczenia- kolejny posilek. jak pogodzic to z cwiczeniem na silowni w godzinach porannych? jedzenie posilku przedtreningowego o godzinie 5.30 to jest jedyne wyjscie? jak rozwiazalibyscie taki problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 286
pytanie czy ta lawka sie nadaje dla poczatkujacego, zaczynajacego swoja przygode z silownia. http://allegro.pl/show_item.php?item=1940076106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Pytanie może głupie.. Wczoraj po intensywnym treningu na biceps, triceps i barki nie bylem w ogole spocony tylko czułem palenie w mięśniach. Dopiero zaczynam ćwiczyć, wszystko jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1231
Peos
Pytanie może głupie.. Wczoraj po intensywnym treningu na biceps, triceps i barki nie bylem w ogole spocony tylko czułem palenie w mięśniach. Dopiero zaczynam ćwiczyć, wszystko jest ok ?


Nie jestem ekspertem ale jeśli czujesz palenie w mięśniach to chyba znaczy że się nie opieprzałeś na treningu, więc moim skromnym zdaniem jest wszystko oK!

Więcej kalorii, więcej ciężaru i nie ma opier#@&^*$S się! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
Dobra,niby poszło coś do przodu,w poniedziałek zrobiłem 5x122 i było wszystko ok,dodałem ciężar w PP i wyciskaniu leżąc,z kolei dzisiaj znowu lipa,MC ledwo 2x125,wyciskanie na płaskiej słabiej niż w poniedziałek,tylko w PP udało się zwiększyć ilość powtórzeń,zupełnie nie mam pomysłu na to co może być winą tego że podnoszę ciężary w kratke,macie może jakieś pomysły? Dodam że praktycznie cały czas operuję maksami,może za szybko chce dodawać ? Np. w martwym co dwa tygodnie albo 4 treningi 5kg ? A WL po 2kg co 3 treningi ? W przysiadzie i wiosłowaniu stale dorzucam ciężar i nie narzekam.

Zmieniony przez - Zimny lech! w dniu 2011-11-26 18:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
maniekiii
Witam,
Ostatnio nie mialem czasu cwiczyc na silowni ( praca, studia ). Planuje jednak powrot do cwiczen. Problem polega w tym ze dysponuje bardzo ograniczonym czasem tzn. jedyny czas na treningi to pon-śr-pt o godzinie 07.00 - 08.15 . plan bylby ulozony pod budowanie masy miesniowej. i tu rodzi sie moje pytanie: zawsze kiedy dawniej cwiczylem mialem czas na to wieczorami. wracalem po szkole- jadlem jakiegos kurczaka- poltorej godziny cwiczenia- kolejny posilek. jak pogodzic to z cwiczeniem na silowni w godzinach porannych? jedzenie posilku przedtreningowego o godzinie 5.30 to jest jedyne wyjscie? jak rozwiazalibyscie taki problem?


Generalnie powinno się ćwiczyć po co najmniej dwóch posiłkach zawierających węglowodany, oczywiście zależnie od diety na jakiej przebywamy i czy masujemy czy redukujemy. W Twoim przypadku nie ma na to szans więc spokojnie zjedz śniadanie i na trening innego wyjścia nie ma. Spokojnie dasz radę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
jaciel
pytanie czy ta lawka sie nadaje dla poczatkujacego, zaczynajacego swoja przygode z silownia. http://allegro.pl/show_item.php?item=1940076106



nie jest nagorsza ale najlepiej jak byś zobaczył najpierw ją w sklepie i oglądnął. Weź poprawkę, że rozpiętek na tych uchwytach nie zrobisz

ale z drugiej strony lepsza taka ławka niż żadna

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Peos
Pytanie może głupie.. Wczoraj po intensywnym treningu na biceps, triceps i barki nie bylem w ogole spocony tylko czułem palenie w mięśniach. Dopiero zaczynam ćwiczyć, wszystko jest ok ?


nic się nie martw w pracującym mięśnie pojawia się kwas mlekowy i on powoduje to uczucie palenia, ale wszystko jest w porządku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2066
Witam,piszę tutaj ponieważ mam problem którego nie umiem za bardzo rozwiązać.Otóż ,w poniedziałek robiłem martwy ciąg 5x122kg w ostatniej serii i było wszystko ok.Dodałem ciężar w push press i wyciskaniu leżąc,z kolei wczroaj znowu lipa,MC ledwo 2x125,wyciskanie na płaskiej słabiej niż w poniedziałek,tylko w PP udało się zwiększyć ilość powtórzeń,zupełnie nie mam pomysłu na to co może być winą tego że podnoszę ciężary w kratke,macie może jakieś pomysły? Dodam że praktycznie cały czas operuję maksami,może za szybko chce dodawać ? Np. w martwym co dwa tygodnie albo 4 treningi 5kg ? A WL po 2kg co 3 treningi ? W przysiadzie i wiosłowaniu stale dorzucam ciężar i nie narzekam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium