SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230810

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8381
Czy takie FBW nadaje się:

FBW (sztanga, hantle, ławka)

TRZY RAZY W TYGODNIU(pon,śr,piątek)
1. Wyciskanie sztanga płasko 3s 12-15p (klatka piersiowa)
2. Wyciskanie sztangi z klatki 2s 12-15p (naramienne)
3. Francuskie wyciskanie sztangi 2s 12-15p(triceps)
4. Wiosłowanie hantą 3s, 12-15p (najszerszy grzbietu)
5. Przysiady ze sztangą 3s, 12-15p (czworogłowe)
6 martwy ciąg na prostych nogach 3s, 12-15p (dwugłowe)
7.Uginanie ramion ze sztangą 2s, 12-15p (biceps)
8. Wspięcia stojąc 3s, 12-15p (łydki)
9 brzuch
Basen, rower stacjonarny, bieganie, tabata -w dni bez siłowni. Moim celem jest zrzucenie kilogramów i poprawa sylwetki, kończę właśnie ACT. Dieta też jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
hehe;d a rusino12 moze lepiej sobie rozloz ten plan na 2czesci push/pull przy fbw jesli chcesz to liczy sie baza przysiad /mc/Wl/drazek podziel sobie bedzie ci latwiej bo tyle cwiczen na 1 trening to za duzo a mozna z tego spokojnie i prosto ulozyc 2 plany i bedzie lzej no chyba ze zalezy ci na zajechani sie to no... ale to ci nic nie da ! pozdrawiam i czekaj na opinie specnazu;dd

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8381
A może tak:
TRZY RAZY W TYGODNIU (sztanga, hantle, ławka)
1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ:
2.Wyciskanie sztangi sprzed głowy:
3.WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGI W SIADZIE:
4. PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE):
5.PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH:
6. UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM:

6-10 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Takie moje krótkie pytanie - czy przy robieniu masy , opłaca się robić aeroby/interwały ? masa chyba polega na nabieraniu wagi a niejako cwiczac/biegajac tej masy się pozbywamy . Czy ktos mi sensownie odpowie na to pytanie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3523
Warto, bo zapobiegnie to mocnemu zalaniu tłuszczem.



Pytanie moje - jest sens w braniu 4 kapsów Cell Pumpa przed treningiem i 5 po?


Zmieniony przez - Skull3 w dniu 2012-02-17 23:13:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
mewho
rion10

przysiad z hantlami nie nadaje się jako główne ćwiczenie siłowe można dać jako 2 lub 3 ale jako pierwsze nie za bardzo , zrobiłbym przysiad przedni z długą fazą negatywną albo kilkanaście powtórzeń w serii i nogi będą zniszczone


dzięki,
jeszcze ostatnie pytanie -


tu on ma łącznie ~63kg (tak wynika z opisu), ja tylni przysiad robiłem tak jak pisałem ok. 75kg, więc taki przedni jak ten z hantlami też się nie nada na główne ćwiczenie?


Jak robisz przysiad z 75kg to sześćdziesiąt kilka kilogramów będziesz miał ciężko pozycję techniczną utrzymać, ale możesz śmiało spróbować, sam musisz wyciągnąć wnioski dla siebie czy się nada

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
b4rtek10
Witam! Czy bieganie robić po treningu na brzuch czy przed?


śmiało możesz zrobić po

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Pogrzebacz
Takie moje krótkie pytanie - czy przy robieniu masy , opłaca się robić aeroby/interwały ? masa chyba polega na nabieraniu wagi a niejako cwiczac/biegajac tej masy się pozbywamy . Czy ktos mi sensownie odpowie na to pytanie ? :D


to zależy od Twojego celu jeśli robiąc masę chcesz jednocześnie zachować dobrą kondycję, wydolność to śmiało możesz biegać uwzględniając to w diecie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1436
Przeczytałem na potreningu.pl, ze gdy trening jest za dlugi(powyzej godziny) wkracza kortyzol. Moje pytanie brzmi, czy jezeli po godzinnym treningu silowym odrazu ide grac w pilke nozna, to wkracza kortyzol, czy smialo moge grac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
rion10
Pogrzebacz
Takie moje krótkie pytanie - czy przy robieniu masy , opłaca się robić aeroby/interwały ? masa chyba polega na nabieraniu wagi a niejako cwiczac/biegajac tej masy się pozbywamy . Czy ktos mi sensownie odpowie na to pytanie ? :D


to zależy od Twojego celu jeśli robiąc masę chcesz jednocześnie zachować dobrą kondycję, wydolność to śmiało możesz biegać uwzględniając to w diecie


no rozumiem ;) a powiedz mi jeszcze - jesli zachowuje diete ktora ulozona jest poprawnie , cwicze , przybieram na masie , to wtedy "zachowuje" swoje wymiary w pasie lub zmniejszam szerokosc w pasie , racja ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium