SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
szeregowy
Powiedział by mi ktoś czy można pić odżywke białkową np. z sokiem, bo piłem z woda ale nie moge wypic po prostu wymiotowac mi sei chce taki ma smak


zmień dostawce odzywek bo jest ich sporo i smaki tez mają niezłe

z sokiem nie powinno być problemu czy np czekoladową odżywkę wypijesz z sokiem jablkowym?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4033
rion, mógłbyś odpowiedzieć? O ile pamiętam to keidyś trenowałeś na planie 15 10 5..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Ale jeśli będe pił z sokiem to nie bedzie mniejszych efektów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
na pewno mniej białka, ale to mikroskopijne ilości

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Na efekty nie wpłynie

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
conradoo77
Witam.
Mam pytanie do tych którzy znają plany Wodyna 15 10 5.
Są tam takie ćwiczenia jak: Wyciskanie szeroko do czubka głowy, wyciskanie połowiczne leżąc i podciąganie sztangi do brody. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć na ile cm powinienem rozstawić uchwyt w każdym z ćwiczeń ?

Zmieniony przez - conradoo77 w dniu 2012-04-23 20:17:26


Robiłem dość dawno szeroko od czubka głowy tego co pamiętam to było szerokie wyciskanie czyli szerzej niż szerokość barków, podciąganie wzdłuż tułowia na szerokość barków ale z tego co pamiętam było połowiczne czyli do góry mięśni brzucha/dołu klatki, wyciskanie musisz dobrać sam sobie rozstaw rąk na sztandze daj jak do swojego standardowego wycisku klatkowego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4033
jeśli chodzi o wyciskanie szeroko do czubka głowy to wiadomo że szerzej niż barki, tylko o ile ;) dam jakieś 6-8cm szerzej niż WL. Z tego co wyczytałem to pomiedzy palcami wskazującymi powinno być 81cm ( Wodyn tka pisał w temacie ), i ku mojemu żdziwieniu okazało się że ja zawsze robiłem 10 cm wężej.. A tak z innej beczki.. to czemu dalej nie trenujesz tym planem ? :) Wydaje mi się że to świetna metoda by poprawić siłę jeśli chodzi o połowiczne ruchy.Pamiętasz jakie były efekty w Twoim przypadku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
polowiczne ruchy nie maja kompletnie prawa wystepowac w programach poczatkujacych atletow. po co tak kombinujesz,skoro wiadomo,ze najlepiej wykonywac PELNE RUCHY?

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-04-24 17:31:24

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4033
skoro Wodyn poleca, to znaczy że działa, czytając dzienniki, testerów tego planu widać że poszli z ciężarami i z masą do przodu, poza tym jest różnorodny. Zadałem pytanie odnośnie techiniki, a nie czy mogę wykonywać ten plan. Od dawna trenuję już FBW i myślę że na jakiś czas fajną odskocznią mogłoby być coś innego niż 5x5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
ciężko podać Ci konkretny rozstaw bo to w głównej mierze zależy od Twoich proporcji, każdy po jakimś czasie dochodzi do swoich rozstawów, inny rozstaw będzie mieć osoba 175cm a inny 190cm , ja miałem rozstaw taki, że jak sztanga dochodziła do czubka głowy to w łokciach miałem kąt +- 90 stopni lub nieco mniejszy

Ja aktualnie trenuję na planach dzielonych o większej objętości jak bym miał 3 treningi tygodniowo zapewne bym wrócił do podobnych planów, a moja sytuacja była specyficzna miałem problem z grzbietem dolnym co pomógł mi wyeliminować Wodyn

Weź poprawkę, że ruchy częściowe będą z automatu lepsze ciężarowe bo zakres ruchu jest mniejszy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium