SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
witam
gdzies widziałem temat(teraz nie wiem gdzie adresu nie skopiowałem) o tym że ktos ma zamiar ćwiczyc 2 razy w tygodniu i nie chciał trenować FBW i polecono mu ze w poniedziałek:klata+barki+tric a w piątek nogi+plecy+bic i mój brat tez by chciał zacząc ale nie fbw ani act ile serii powinien miec w takim treningu??? i czy mozna jakiś inny podział???
no ewntualnie może będzie 3 razy ale to wtedy poniedziałek, piatek ,niedziela ale to juz inny problem i nie wiadomo za ile czasu tak bedzie.

Zmieniony przez - deanash w dniu 2012-02-27 13:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Witam!
Planuję trenować Push Pull Legs w układzie Ps/Pl/off/L/off
Po ile serii na dane grupy mogę wykonać duże-10 małe-4 czy inaczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777482
deanash
witam
gdzies widziałem temat(teraz nie wiem gdzie adresu nie skopiowałem) o tym że ktos ma zamiar ćwiczyc 2 razy w tygodniu i nie chciał trenować FBW i polecono mu ze w poniedziałek:klata+barki+tric a w piątek nogi+plecy+bic i mój brat tez by chciał zacząc ale nie fbw ani act ile serii powinien miec w takim treningu??? i czy mozna jakiś inny podział???
no ewntualnie może będzie 3 razy ale to wtedy poniedziałek, piatek ,niedziela ale to juz inny problem i nie wiadomo za ile czasu tak bedzie.

Zmieniony przez - deanash w dniu 2012-02-27 13:29:41


jak masz tylko dwa treningi w tygodniu to najlepiej się sprawdzi FBW ale jeśli nie chce FBW to połączenie dowolne, bo i tak zrobi partię raz w tygodniu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777482
Bench
Witam!
Planuję trenować Push Pull Legs w układzie Ps/Pl/off/L/off
Po ile serii na dane grupy mogę wykonać duże-10 małe-4 czy inaczej?


w takiej konfiguracji masz partię raz w tygodniu więc spokojnie możesz zwiększyć objętość ale stopniowo, zacznij od swojej propozycji i za jakiś czas dołóż więcej serii żeby objętość była większa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
deanash napisał(a):
witam
gdzies widziałem temat(teraz nie wiem gdzie adresu nie skopiowałem) o tym że ktos ma zamiar ćwiczyc 2 razy w tygodniu i nie chciał trenować FBW i polecono mu ze w poniedziałek:klata+barki+tric a w piątek nogi+plecy+bic i mój brat tez by chciał zacząc ale nie fbw ani act ile serii powinien miec w takim treningu??? i czy mozna jakiś inny podział???
no ewntualnie może będzie 3 razy ale to wtedy poniedziałek, piatek ,niedziela ale to juz inny problem i nie wiadomo za ile czasu tak bedzie.


rion10
jak masz tylko dwa treningi w tygodniu to najlepiej się sprawdzi FBW ale jeśli nie chce FBW to połączenie dowolne, bo i tak zrobi partię raz w tygodniu

no ok a ile serii w tym splicie powinno byc???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777482
tak na prawdę to jak wróżenie z fusów, może zrobić 2 ćwiczenia na partię i będzie dość, a może być tak, że jak zrobi dwa ćwiczenia to nawet nie poczuje. Nie wiem w jakiej jest formie, jak długo ćwiczy nic nie wiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
dopiero chce zaczać przygode z siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777482
To w takim wypadku partia raz w tygodniu i dwóch treningach mija się z celem, bo właśnie teraz będzie miał największy potencjał wzrostowy i się zmarnuje.
Jeśli musi to być trening dzielony to po dwa ćwiczenia wielostawowe na partię po 4-5 serii wraz z seriami rozgrzewkowymi będzie w porządku. Na początek będzie git

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
ok dzieki jak cos to jeszcze będe pisał jak by miał wiecej czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777482
Nie ma problemu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium