SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230684

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2584
witam - jak powinna wyglądać seria rozgrzewkowa ?
chodzi mi o ciężar oraz ilość pow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1231
rion10
podciąganie do brody do wywalenia, zastąp je push press, albo statycznym pressem stojąc

wykonuj po 10 powt w serii


Push? Więc wyciskanie żołnierskie się nada?

Więcej kalorii, więcej ciężaru i nie ma opier#@&^*$S się! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Mythios
rion10
podciąganie do brody do wywalenia, zastąp je push press, albo statycznym pressem stojąc

wykonuj po 10 powt w serii


Push? Więc wyciskanie żołnierskie się nada?


oczywiście rzecz jasna sprzed głowy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
wikiliks
witam - jak powinna wyglądać seria rozgrzewkowa ?
chodzi mi o ciężar oraz ilość pow.


serie rozgrzewkowe możesz wykonywać na takim zakresie powt jaki planujesz w treningu bądź nieco większym, a zacząć możesz od 40-50% ciężaru roboczego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
co myślicie o maszynie na której się "odejmuje" klilogramy do podciągnia i dipsów? warto ją wpleść w trening?
podciąganie mogę nachwyt robić 4,4,3,3,2, dipsy może 6,5,5,4. Czy robienie większej ilości powtórzeń na maszynie pomoże mi szybciej się poprawić?

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
jak jesteś w stanie zrobić jakąś liczbę powtórzeń bez pomocy maszyny dokładającej ciężar to jej nie stosuj, zwolnij fazę negatywną a dość szybko poprawisz swoje osiągi w obu ćwiczeniach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2584
jakie przyrosty chodzi mi o cm. na miesiąc np. powinny być zadowalające przy dobrze ułożonym treningu i diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
tego nikt Ci nie powie, to bardzo indywidualna sprawa dla każdego ćwiczącego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2877
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
metoda dobra ale nie na każdym poziomie zaawansowania, zwróć uwagę, że w regresji zaczynasz od swojego ciężaru roboczego więc stawy i mięśnie muszą być odpowiednio przygotowane żeby w pierwszej serii taki atak wytrzymać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium