SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam jedno krótkie pytanie co jest lepsze. Jakiekolwiek zginanie ramion ze sztangielkami na biceps. Bez znaczenia chyba jakie lepiej lewa prawa czy uginanie jednocześnie? Czy też to zależy od tego jakie konkretnie to zginanie stojąc czy siedząc ale chyba nie? Czy też może zależy to od tego na co jest trening ale chyba też nie? A może to po prostu akurat jak komu łatwiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Czesc wszystkim.
Czy jest mozliwe zeby zrzucic brzuch przy zastosowaniu odpowiednich cwiczen np. brzuszki i aeroby? Oczywiscie nie oczekuje 6paka ale zeby byl mniejszy.

Pozdrawiam i wesolych swiat :) !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
Ludzie sory no ale nie moge... Jeżeli robie (w stronglifts 5x5) martwy ciag 1 serie 5 powtórzeń to jak mam zwiększać obciążenie co serie jak robie jedna serie?? wytlumaczcie Jak chłop krowie na granicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
chlopak! popros jakas rozgarnieta osobe,aby przeczytala to,co podalem innemu artyscie w linku powyzej i niech ci przelozy,na jezyk zrozumialy dla Ciebie. KAZDE CWICZENIE BAZOWE JEST WYKONYWANE SYSTEMEM 5s x 5p .

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 161 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2692
ok czyli wykonuje 5 serii po 5 powtórzeń tylko z serii na serii zwiększam ciężar :) tylko dlaczego w FAQ do tego treningu (wersja ćwiczeń ta sama co podajesz, nie ta nowsza) pisze, żeby robić 1 serie 5 powtórzeń ze stałym ciężarem? czego podajesz inaczej Traktor? czy znow ja cos poj!@#$%^ bo niewyspany jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Robert17
Witam. Mam jedno krótkie pytanie co jest lepsze. Jakiekolwiek zginanie ramion ze sztangielkami na biceps. Bez znaczenia chyba jakie lepiej lewa prawa czy uginanie jednocześnie? Czy też to zależy od tego jakie konkretnie to zginanie stojąc czy siedząc ale chyba nie? Czy też może zależy to od tego na co jest trening ale chyba też nie? A może to po prostu akurat jak komu łatwiej?


Przepraszam ale nie zrozumiałem Twojego pytania, sprecyzuj je to z miłą chęcią odpowiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Bryxon
Czesc wszystkim.
Czy jest mozliwe zeby zrzucic brzuch przy zastosowaniu odpowiednich cwiczen np. brzuszki i aeroby? Oczywiscie nie oczekuje 6paka ale zeby byl mniejszy.

Pozdrawiam i wesolych swiat :) !!!


Dieta, trening siłowy, trening aerobowy i pas leci wszystko oczywiście trzeba dograć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:)
Więc tak. Jest np takie ćwiczenie http://potreningu.pl/cwiczenia/mezczyzna/122/uginanie-ramion-ze-sztangielkami-podchwytem-siedząc (wolno chyba wstawiać z serwisu pokrewnego należącego do serwisu?) i na siłowni widuję jak ktoś robi tak jak opisane ale też na zmianę raz lewa ręka raz prawa ręka, znowu prawa, lewa itd. Czy to ma jakieś znaczenie tak naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
jak jesteś w stanie wykonywać dwurącz ćwiczenie efektywnie tzn poprawnie technicznie i z odpowiednim czuciem mięśnie to śmiało tak rób, ćwiczenia jednorącz dają Ci możliwość skupienia się na jednej ręce a co za tym idzie większej koncentracji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium