SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231715

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
czy odpowie ktoś na moje powyższe pytanie ????

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
kaktus ale powiedz pierw jaki to plan jaki jest cel twojego cwiczenia ;) i wtedy mozna sie wypowiedziec;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Kaktus taki trening intuicyjny ma sens przy wieloletnim stażu treningowym i świetnym rozumieniu własnego organizmu, oraz oczywiście ogromnej wiedzy. Myślę że nie łapiesz się pod powyższe wymaganie.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
ćwiczę planem na mase 3x w tygodniu moim celem jest zwiększenie masy. Oglądałem na Muscular Development film z kulturystą i powiedział że powinno się zmieniać w treningu co rusz, aby nie bylo stagnacji żeby mieśień zmuśic do rozrostu, ponieważ mięśień szybko się przyzwyczaja i żeby wprowadzać takie zmiany

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 905
Witam

1) Czy przy cyklu kreatynowym trwającym 8 tygodni, podzielonym na 2 mikrocykle treningowe sensownym jest robienie 4tyg fbw i 4tyg split? Jest sens mieszac?

2) Sa jakies przeciwskazania zeby 15-20 minut po lyknieciu krety zjesc platki z mlekiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Proxi
1) Rób jeden trening. Nie mieszaj bo zablokujesz się i dopiero bedzie niedobrze. Możesz śmiało pociągnąc na jednym planie fbw 2 miesiące.
2) Nie ma znaczenia. Możesz szamać. Pisał o tym wielokrotnie m.in. Knife. Kreatyna występuje naturalnie w mięsie - wnioski wyciągnij sam.

Sam mam pytanie które mnie meczy ostatnio: jak dobrze technicznie wykonywać ćwiczenia military press i high pulls? Bo w military nie wiem jak łokcie mają chodzić: pod sztangą czy z przodu? A high pulls to już całkiem różne wersje widziałem...może ma ktoś filmiki dobre? Proszę o pomoc.

Podkarpacie - stawiamy na wschód!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1356
Czy po treningu interwałowym mogę wykonać trening brzucha? Ewentualnie przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
Mam pytanie odnośnie interwałów. Stosuje taki plan(patrz niżej) i nie wiem czy będzie skuteczny. Chodzi o to czy 15-20 minut wysiłku(jak najszybciej), 5-6 serii, odpoczynek miedzy seriami to 5-10s, jest skuteczniejsze niż 15s na max i 45s wolno, 10-12 serii. Na pewno działa, towarzyszy zmęczenie, chęć wymiotowania, zmęczenie. Chodzi mi głównie o spalenie tłuszczu, wzrost wytrzymałości mięśni. Chcę to stosować w dni nie treningowe czyli wtorek, czwartek, sobota i niedziela, a w dni treningowe chcę robić aeroby(skakanka, pajacyki 3 rodzaje i inne ćwiczenia zależne od dnia w którym daną partię mięśni ćwiczę). Co do diety to przestrzegam dobrego odżywiania ale takowej nie mam(złe warunki). Czy taki plan będzie dobry? Jakieś porady ? Proszę o odpowiedź.

-6x burpee
-20x pompka
-20x przysiad
-100-200 poskoków na skakance
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
Witam. Pytanie nie dotyczy stricte siłowni ale nie wiem gdzie je dać : ) Mianowicie moje star halówki już są w opłakanym stanie więc chciałbym zakupić jakieś nowe buciwo. Koleś z siłki polecił mi takie coś http://allegro.pl/nowosc-buty-do-biegania-kalenji-man-41-kurier-24h-i2096523399.html?source=oo . Czy nie zrobię sobie w nich krzywdy na siłowni oraz podczas bieganie bo też chciałbym ich używać do tego :)Dzięki za odp. PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
swobodnie możesz używać takich butów. Sam mam takie adidaski i świetnie się w nich czuje na siłce jak i biegam też w takich. Polecam

Każdego dnia jestem coraz większy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium