SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230664

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Czym większa masa tym gorsza kondycja , jak potrzebujesz kondycji to rzeźbę rób jak piłkarze

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
Mi nie zależy na 10 kg :D
Jeśli przybędzie z 4 kg to chyba, będzie to na moją korzyść, prawda?
Bo przy obecnych warunkach, do pojedynków siłowych w dorosłej piłce się nie nadaję raczej, mimo iż nie jestem taki słaby

Zmieniony przez - Mashkull w dniu 2012-05-24 19:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Gdzie ty masz te pojedynki w piłce nożnej xd ? tam się liczy szybkość

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
W środku boiska ;) nie będę się na temat z Tobą kłócił, ale jest jeszcze takie coś jak walka o piłkę. Szybkość też ma ogromne znaczenie, ale to zależy od pozycji i mówię tu o bardziej profesjonalnej piłce niż pykanie z kolegami na podwórku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
No trening na siłę jak chcesz , a po 2 dam przykład messi nie jest wielkim zawodnikiem a jakoś jest najlepszy większy nie znaczy lepszy

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
Ale jest silny ;) to nie temat na takie rozmowy :P co z tym moim treningiem? FBW + ćwiczenia na dynamikę nóg + interwały to dobre rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Nie wiem czy nie za dużo może narazie FBW i interwały

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
Bez obrazy, ale ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Oczywiście cały trening połączony z dietą i suplementacją. Staż treningowy - siłownia 1.5 roku treningi piłkarskie - 8 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777592
wojtek1436
Kończę plan FBW i układam nowy A I B i mam pytanie czy można dołożyć ćwiczenia na bicepsa i tricepsa ( pasuje żeby wpadło kilka centymetrów w bicepsie do końca wakacji) bo wiem że w FBW nie ma pojedyńczych ćwiczeń ale czy można dołożyć >?


Dołożyć zawsze możesz, nic nie stoi na przeszkodzie tylko jeśli nie miałeś wcześniej bezpośrednich ćwiczeń na biceps i triceps to nie szalej z ilością serii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777592
Mashkull
Zależy mi na dynamice w piłce nożnej, nie chce jednak rezygnować z budowania masy. Czy trening FBW połączony z treningiem eksplozywnym nóg to dobre rozwiązanie?
Co zrobić by budować kondycję i zyskiwać masę mięśniową? Interwały raz w tygodniu pomogą mi w tym?
Czy trening FBW będzie przydatny w piłce nożnej? Może lepiej zastosować ACT?
Wzrost - 180
Waga - 68
Wiek - 19


Możesz robić masę bez problemu oczywiście tutaj dieta ma decydujące znaczenie, jak by nie patrzeć masz sporą niedowagę więc jak dołożysz nawet 10 kg masy może Ci wyjść to na dobre, przy odpowiednim treningu nie poczujesz spadku kondycji czy ogólnej sprawności

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium