SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
jakie maksimum ustanowione na poczatku? jaki tydzien odpoczynku? po czym?! CWICZ DALEJ! na Twoim poziomie ty masz bic "maxy" co trening,a nie dochodzic do nich na przestrzeni tygodni . przyjdz za pare MIESIECY i wtedy napisz,jak idzie.

tutaj wszystko juz miales podane:

https://www.sfd.pl/Który_zestaw_FBW-t769713-s3.html

Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-03-30 18:32:38

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4652
Witam. Chciałbym robić super serie na spalenie tłuszczyku. Jakie ćwiczenia można łączyć ze sobą podczas treningu 3 dni w tygodniu ? (poniedziałek, środa, piątek)

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
spalanie tluszczyku=dieta+aeroby rozumiesz?

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4652
Jak bym nie rozumiał to bym nie zszedł z 127kg -> 90kg. Potrzebuje dopalić resztę sadła i przyda się bardziej ostry trening ;] a z super seriami nigdy nie miałem styczności.

Shut The f*** Up And Train...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
@ksbs: superserie – ćwiczenie przeciwstawnych grup mięśniowych jedna po drugiej jako jedną serię, ja w tym nie widzę specjalnych możliwości palenia fatu, ale wejdź na ostatnie piętro wieżowca, potem zjedź na dół windą i ponownie marsz na szczyt... polecam

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
ksbs "Potrzebuje dopalić resztę sadła i przyda się bardziej ostry trening ;] " to szukasz nie w tych technikach,co potrzeba. dieta + trening aero/hiit

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
" B wyciskanie żołnierskie + wybicie na unik 4x(6+max) /2-3 minuty/ "
od autora planu dostałem lakoniczną odpowiedź że są to serie na przemienne...
jak to ugryźć z ciężarem i ilością powtórzeń po koleji?

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
malo info.pokaz zrodlo programu.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, czy na masę jest odpowiednie 5 serii po 5 powtórzeń w fbw? (i czy podciąganie na drążku lepiej wykonywać po max powtórzeń czy też po 5 + stopniowo dodawać obciążenie?) i czy w uginaniu ramion z supinacją na biceps też 5 powtórzeń?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
masa=dieta

wszystko zalezy od konkretnej aplikacji.

na smieszny bicepsik uzywamy wyzszych zakresow powtorzen,poniewaz niskie zakresy wystepuja (zazwyczaj)przy ciezkich ciagach,w ktorych jak wiadomo bicepsy odgrywaja takze swoja role.
nie ma sensu obciazac ich jeszcze dodatkowo(szanuj stawy,sciegna!)

znowu-wszystko zalezy od konkretnej aplikacji,wytrenowania zawodnika...itd.

mlody szczurek moze komplenie nie robic izolowanych cwiczen na bicepsik,bo w jego przypadu lepiej wyjdzie przykladajac sie do ciezkich cwiczen zlozonych,ktore powieksza ogolna mase ciala(czyli takze obwod ramienia),a o rozwoj bicepsikow zadba drazek podchwytem.

drazek i dobor parametrow.
generalnie-ja ci wygodnie.
liczy sie tylko postep.
jesli wykonujac pare serii po max powt,. jestes w stanie z biegiem czasu wykonywac wiecej podciagniec-to tak cwicz.
jesli,okaze sie,ze jednak mnostwo serii z mala liczba podciagniec (10s x 3p) jest lepszym rozwiazaniem - to ja stosuj.

jesli cos dziala,to nie trzeba tego zmieniac,bo mozna popsuc.

rozumiesz?





Zmieniony przez - traktor71 w dniu 2012-03-31 14:27:47

"live and die in the squat rack"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium