SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Witam serdecznie
Otóż mam pytanko.
Czy trening na rzeźbę to inaczej nazywa się wycinka czyli redukcja z tłuszczu, a mięśnie pozostają przy czym są bardziej widoczne ?
Na tym to polega ?
Najpierw masa, potem wycinka, masa, wycinka, masa, wycinka itd.
Czy konkretna masa i na końcu wycinka ?
Jakie kroki podejmować ? Proszę o odpowiedź i serdecznie pozdrawiam przy okazji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
Siemano, ja się nigdy jeszcze z takim stwierdzeniem nie spotkałem. Ale redukcja tak. I to wygląda tak, że jak jesteś szczypior to robisz masę:) a redukcje dopiero później. ps. Możesz dać źródło do tego terminu wycinka, gdzie został użyty?

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Na jakimś forum to widziałem kiedyś ^^
Czyli masa, potem redukcja po czym zbędna tkanka tłuszczowa zleci i będzie widać bardziej poprawnie mięśnie tak ?



Zmieniony przez - maphi w dniu 2012-05-08 13:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
sorry blad

Zmieniony przez - mewho w dniu 2012-05-08 13:52:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
maphi
Na jakimś forum to widziałem kiedyś ^^
Czyli masa, potem redukcja po czym zbędna tkanka tłuszczowa zleci i będzie widać bardziej poprawnie mięśnie tak ?



Zmieniony przez - maphi w dniu 2012-05-08 13:47:25


Skoro będzie mniejszy BF to i mięśnie będą lepiej widoczne, skoro się owe posiada

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 764 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17259
Intryguje mnie myśl na temat "http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=91". Czy naprawdę na początku warto jest podnosić z zaniżonym efektem i po tych 6tyg dopiero bić rekord na początek? Jeśli zaczynam ćwiczyć to nie lepiej najpierw podnosić ile się da planem:
Przysiad
MC na sztywnych nogach
WYc leżąć
wiosło
wyc na barki
tak w progresji 5x5(robię to zaczynając od małych ciężarów w ramach rozgrzewki do max - wychodzi aktualnie takie cos np z klatą 5x 30kg-40kg-50kg-60kg-65kg-70kgile da rade) niż ćwiczyć tym co podane jest w linku? Dlaczego tamten trening jest efektywniejszy? przeczytałem całe że niby szybsza regeneracja itp ale czy naprawdę jest to aż taka różnica przy początku (staż 4 miechy) gdzie tak naprawdę dopiero widzę postępy moim treningiem i jestem z niego zadowolony. Pytam bo zależy mi na efektywnym treningu a nie jak przez 3 miechy zero postępu miałęm. Aktualnie mam dietę ułożoną-zatwierdzoną. Wszystko jest cacy poza tym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
Teraz nie mam właśnie czasu żeby znaleźć link z tym treningiem na dwa dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 961
Witam, dopiero zaczynam moją przygodę z podstawowymi ćwiczeniami i mam dylemat czy dobrze robie martwy ciąg. Filmik jakością nie grzeszy ale prosze o ocene.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
Ponawiam pytanie z poprzedniej strony :
"TRAKTOR :
Stety albo niestety ale zacząłem już ćwiczyć treningiem 5x5 (jestem po 6 sesjach treningowych), więc czy powinienem teraz przerwać ten plan i przejść na ten w linku ? Progres jak na razie jest. Mam bardzo małą siłę. Moje CD z ostatniej sesji to 20kg WL, 20kg przysiad i 15kg martwy ciąg. Boję się że na planie z linku 10-12 powtórzeń będzie póki co zbyt ciężkie do wykonania z jakimś normalnym ciężarem.
Suma Sumarum : Powinienem zostać jeszcze przy planie 5x5 i wzmocnić siłę, czy już teraz przejść na plan w linku ?
Waga : 67,5
Wzrost : 179
Dieta : Jest "

Zmieniony przez - Batman w dniu 2012-05-08 20:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 661
Mam ważne pytanie do Was. Wiele czytałem i ćwiczyłem jak dotąd tak, że na klatę wykonywałem ok 15 serii tygodniowo. Problem w mojej głowie pojawił się gdy zacząłem trenować z dużo większym kolegą...Robi ok każdą grupę mięśniową 2x w tygodniu. Klatkę piersiową robi w poniedziałek i czwartek i na obu treningach robi ok 15 serii. Co o tym myślicie ? Dodam, że ma bardzo rozwinięte mieśnie, ćwiczy ponad 2 lata i ciśnie 140 na ławeczce. Proszę o odp :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium