SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232179

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5325
Aktualnie jestem na redukcji tak powiedzmy do maja, potem regeneracja w trakcie matur i po chciałbym ruszyć do przodu tylko, że bardziej "profesjonalnie" podzielić na cykle itp. Jak to rozpalanować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
wszystko zależy w jakiej formie jesteś i do jakiej dążysz, dziel sobie okresy na masę agresywną, masę jakościową, redukcję mozliwości jest na prawdę masa więc ciężko coś doradzić konkretnego

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2012-04-09 19:08:53

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 446
Ja mam takie pytanie do was , bo chce zamowic tu z SFD 3 odzywki - bcaa , omega 3 i vitaminy , ale mam 17 lat i czy z tym wiekiem moge zamowic czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo tak mnie to nurtowało jaka różnica. Dzięki za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134
Witam, mam pytanie odnośnie treningu w praktyce, bo na papierze wszystko pięknie wygląda. Liczę na pomoc.

Oto trening:
1. przysiad
2. rdl (rumunski martwy ciag)
3. wyciskanie na lawce
4. wioslowanie
5. wyciskanie w staniu
6. podciaganie na drazku (nachwyt)

Oto schemat:
rozgrzewka:
1 seria z bardzo malym obciazeniem(gryf;ciezar ciala) x 15p
1 seria na 50% CD (ciezaru docelowego/roboczego,czyli takiego,na ktorym wykonasz ostatnia serie) x 15p
1 seria na 75% CD x 15p
serie docelowe(zasadnicze;robocze);
1 seria na 100% CD x 12-15p

I tu pojawia się pytanie.

W moim przypadku żeby wykonać prawidłowo martwy ciąg czy wiosłowanie to rozgrzewam się w 1 serii samym gryfem, a w kolejnych dokładam bardzo mały ciężar, nie jestem w stanie po prostu iść według schematu i dołożyć ciężar na 50%, 75% i wreszcie na maska. Czy mam dalej trenować w ten sposób ? I z czasem dojdę do prawidłowego schematu, gdzie rozgrzewać się będę samym gryfem, a później dorzucać będę porządne obciążenie?
Co do wyciskania w staniu, robię to sztangą i też nie mam takiej możliwości by robić to według schematu, robię 3 serie stałym ciężarem i ostatnią zwiększam, ale o niewiele.
Chodzi mi o to czy mam coś pozmieniać czy iść takim sposobem do przodu i czekać na rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam krótkie pytanie.
Czy brzuch mogę ćwiczyć np 30 min po treningu fbw? Bo od razu po nie daje rady wykonać wszystkich serii, a gdy odczekam to na luzie (w międzyczasie carbo/gainer).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
@master600: możesz

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 171
Witam ;) zaczynam trening od maja. moim celem jest spalić tłuszczyk (boczki) i wyrzeźbić brzuch, przybrać na masie, zależy mi na ramionach najbardziej. Czy taki plan treningowy będzie odpowiedni.. Poniedziałek (bieganie + ABSII + ćwiczenia na worku treningowym ) środa (siłownia + ABS) piątek ( bieganie + ABSII + ćwiczenia na worku treningowym) ?? do tego niezbędna dieta, ale pomyślałem też o zakupie jabłczanu kreatyny. Serdecznie dziękuję za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
wawrzon, mozesz zamawiac

ziombel, silownia przydalaby sie czesciej niz raz na tydzien

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Witam, robię domową siłownię i mam pytanie: Czy jest sens kupować za 170 zł z przesyłką poręcze do ściany do robienia pompek na klate? Bo chyba tylko do tego 1 cwiczenia jest ten przyrząd. Czy moze da sie to cwiczenie czyms zastapic zeby uniknac tego wydatku? Oprocz tego bedzie full sprzet czyli: lawka, stojaki, 4 gryfy, wyciąg górny i dolny, drążek.

NiE MA LiPY!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium