SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Isterek

przestań zawaracać sobie głowe problemami które nie istnieja , TRENUJ!!!

Loleczeek

nie widze tego , niewiem może np góra/dół 3 dni pod rzad sie w rzaden sposób nie kalkuluje tym bardziej że masz pozniej 4-5 dni przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
trenuję systemem 5x5, czy robić łydki i brzuch skoro trenuję sztuki walki 3 razy w tygodniu dość intensywnie ? brzuch myślę, że 2s można w sumie a łydki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pitbuyll

łydki sobie odpuść tym bardziej że z tego co pamientam to uderzane u ciebie wchodza w gre, brzuch z głowa to stabilizator i partia która chroni przed kontuzjami i urazami jej przetrenowanie może mieć nieciekawe skutki ale coś tam możesz dorzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777735
q

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2011-11-05 18:14:53

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
jak przygotować ręce o pompek? nie mogę zrobić ani jednej a i damskie, na kolanach, też kiepsko idą :( pomóżcie mi. mam poćwiczyć z hantlami, robić pompki wspomagane z pomocą drugiej osoby, oprzeć ręce na podwyższeniu i próbować, czy starać sie robić na tych kolanach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Achaa możesz robić z rękami na podwyższeniu, podobnie jak "babskie". Nawet jeśli kiepsko idą, to z czasem będzie coraz lepiej i dasz radę robić zwykłe pompki- wystarczy się nie załamywać. Ewentualnie jak ćwiczysz na siłowni to przy treningu klatki, tricepsa i barków te pompki z czasem będą coraz łatwiejsze :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
dzieki wielkie za odpowiedź i za podtrzymanie na duchu :) jak na razie tylko biegam ale myślałam właśnie o wyrzeźbieniu górnej partii ciała :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 453 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3651
witam
jak sie nazywa ćwiczenie na górnych wyciagach bramy gdzie rączke prawej linki lapie sie lewa reką i odwrotnie a ruch to prostuje sie rece?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1825
siemka
po pierwsze wytłumaczenie: nie działa mi wyszukiwarka
po drugie, pytanie:mam cykl na mase ćwicze już ponad pół roku, aktualnie jestem na cyklu kreatynowym, chodzę 3 razy w tygodniu na siłownie i teraz chciałbym do tego dorzucić 2 razy w tygodniu basen(żeby poprawić sobie kondycje) i tu rodzi się pytanie czy jeżeli będe chodził na basen będe przybierał na masie mięsniowej czy będe ją tracił? co musze zrobić aby nie tracić na masie i jednocześnie zyskiwać jakościową masę mięśniową?

jeśli pomogłem to sog
jeśli nie to nic
jeśli zaszkodziłem to ban ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jezol15

kluczem jest - odżywianie musisz uwzględnić basen w swoim bilansie i bedzie dobrze.

co do wyszukiwarki - nie mam pojecia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium