SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231670

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Killing232
Nie ma rozpiski idealnej, na jednego lepiej działa split, na innego FBW, a na jeszcze innego jeszcze co innego ;)(nie mówiąc już o podziałach typu 5x5 czy różnych innych).

Jak często warto robić tydzień roztrenowania?? Ćwiczę juz około 14 tygodni, dziś mam ostatni trening starym planem FBW, od następnego tygodnia mam zamiar go podzielić na 2 plany, ale czy powinienem teraz zrobić sobie ten tydzien przerwy??


to zależy od Ciebie sam musisz wiedzieć kiedy Twój organizm wymaga przerwy

jeśli czujesz, że progres hamuje lub ciało nie reaguje na trening robisz przerwę regeneracyjną
14 tygodni to dość długo bez przerwy, możesz zrobić tydzień lżejszego treningu i nowy mikrocykl rozpocząć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Witam! Nie doszukałem się odpowiedzi na moje pytanie, chociaż może źle szukałem. Przechodząc do sedna: od jakiegos czasu robie plan FBW poniedziałek, środa, piątek. Na kazdym treningu oprocz głównych partii jak nogi i plecy robię ćwiczenia na biceps, triceps i przedramiona. Moje pytanie brzmi czy moglbym w sobotę trenować biceps, triceps i przedramiona? Oczywiście w reszte dni nie będę ich ćwiczyć, czy lepiej zostawic tak jak jest? Czytałem też o planach w których nie trenuje się dodatkowo tych partii, jednak wolałbym je ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
nie, nie dokładaj nic więcej bo to nie przełoży się na widocznie większy progres ale może zahamować rozwój innych partii

zostaw jak masz jak tylko jest progres to nie kombinuj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
OK, zrobie jak radzisz. Dzięki wielkie za szybką odpowiedz. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6401
Jakie ćwiczenia robić na "boczki" ? Bo moja koleżanka narzeka że ma zbyt duże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
kubax230
Jakie ćwiczenia robić na "boczki" ? Bo moja koleżanka narzeka że ma zbyt duże ;)


boczki są kwestią za wysokiego poziomu tłuszczu w okolicach bioder i to trzeba zlikwidować , ładnie wyglądające mięśnie skośne brzucha to genialna sprawa jednak trzeba być ostrożnym bo ich trening może je powiększyć co spowoduje optyczne poszerzenie talii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
witam! czy mógłby mi ktos doradzic jaki trening zastosowac na redukcję: FBW w stylu 5x5 bill starr czy raczej dzielony split z ilościa powtórzeń 10-12? z góry dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
do redukcji jest potrzebna dieta i aero, a wybór treningu należy do Ciebie

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2012-03-12 11:02:21

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 247
dietę mam, choc nie wiem czy dobrą. Aero trenuje w piłke dwa razy i po treningach bieznia lub rowerek. dlatego teraz właśnie zastanawiam sie jaki trening zastosować;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
ile masz treningów tygodniu?>

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium