SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 189
Cześć. Mam pytanie, dopiero co mam zamiar zacząć trenować, ale tak mam 15 lat, jestem Ektomorfikiem, mam tylko 161 i 42kg, bardzo ciężko mi przybrać na masie. Jak wiadomo coś tam jeszcze urosne i tutaj pojawia się pytanie, jakich ćwiczeń absolutnie nie wykonywać, bo słyszałem, że mogą one hamować wzrost ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
poszukaj w wyszukiwarce tematów była cała masa o tym czy trening hamuje wzrost

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
witam od jakiegos tygodnia mam straszny spadek motywacji jestem zamulony nie mam na nic checi a na silowni brak checi do cwiczenia nie koncze nawet treningu czuje sie slaby. Zrobic tydzien roztrenowania bieganiem lekkim?
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 526
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Jaraw
witam od jakiegos tygodnia mam straszny spadek motywacji jestem zamulony nie mam na nic checi a na silowni brak checi do cwiczenia nie koncze nawet treningu czuje sie slaby. Zrobic tydzien roztrenowania bieganiem lekkim?


daj cały tydzień off

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 436
Siemka, mam problem na plaskiej. Cwicze juz okolo 2 lat, na plaskiej biore okolo 70kg, 1-wsze, 2-gie i 3-cie powtorzenie moge zrobic samemu, czwartego nie daje rady ( kolega troche pomoze ), i jak wiem ze mam asekuracje to daje rade samemu to 9-10 powtorzen... I dla zartownisiow odrazu mowie, ze kumpel mnie nie robi w ch*** i naprawde przy kolejnych powtorzeniach mi nie pomaga. Mam jakas psychiczna blokade ? mial to ktos z was ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
happy2k9
Siemka, mam problem na plaskiej. Cwicze juz okolo 2 lat, na plaskiej biore okolo 70kg, 1-wsze, 2-gie i 3-cie powtorzenie moge zrobic samemu, czwartego nie daje rady ( kolega troche pomoze ), i jak wiem ze mam asekuracje to daje rade samemu to 9-10 powtorzen... I dla zartownisiow odrazu mowie, ze kumpel mnie nie robi w ch*** i naprawde przy kolejnych powtorzeniach mi nie pomaga. Mam jakas psychiczna blokade ? mial to ktos z was ?


możesz mieć jakąś blokadę psychiczną faktycznie, po prostu za bardzo się przejmujesz tym wyciskaniem na poziomej, jak nie idzie to zmień na jakiś czas ćwiczenie i po jakimś czasie wrócisz z powrotem do niego

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 436
na jakie cwiczenie moge zmienic plaska ? Dodam ze na skosie do gory 70-tka robie samemu 8 powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
najlepszym wariantem będą pompki na poręczach, to sto razy lepsze ćwiczenie niż pozioma ławka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2787
Siema,

Mam pytanko. Jeżeli w założeniach FBW ćwiczymy 9 serii na większe grupy mięśniowe w tyg., to ćwicząc 2 razy w tyg. rozbić to na dwie sesje treningowe - czyli np. 5 i 4?


Pzdr,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium