SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 231778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Witcher666

delikatne rozciaganie, porzadna kapiel (ja lubie gorace z dodatkiem soli morskiej) solidny sen i nastepny trening i bedzie dobrze, nastepnym razem jak wracasz zaczynasz od cieżarów zaniżonych, zakwasy to sygnał o powstałych mikrourazach , zbyt duże uszkodzenie objawia sie także obrzekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Siema mam pytanie jestem w okresie budowania masy mięśniowej.
Dieta jest ułożona+mutant mass według braków w diecie do tego mam cykl na kreatynie
Czy mogę pobiegać sobie raz w tyg. np.w niedziele zawsze gramy z kolegami w piłkę
Tak ile czasu po jakim czasie spala się tłuszcz ???

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kaktus96

bieganie 1 w tygodniu moze być jedynie dla przyjemności ale nie w celu spalania tkanki tłuszczowej, gainer-? po co wegle w prochu sobie zafundowałes ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Dziękuję za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
Witam mam pytanie.
Czy moża podczas trening na masę robić a6w ?
czy lepiej nie robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mateuszsz1

Trzymaj się od tego typu programów daleko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Witam ;) Od dłuższego czasu ćwiczę, ale efekty nie są zadowalające. Ułożyłem sobie dietę, zrobiłem zapas potrzebnych produktów i od jutra zacznę ją trzymać. A teraz do rzeczy- mam ułożony plan treningowy, zawsze ćwiczę stałym ciężarem. Obciążenie daję takie, aby w pierwszej serii podnieść ciężar 10 razy, później wraz ze spadkiem sił podnoszę coraz mniej. Czy nie będzie lepiej zastosować innej metody treningowej ? Np.(progresja?) zacząć od mniejszych ciężarów, a później dokładać lub odwrotnie ?

Zmieniony przez - cichy10001 w dniu 2011-10-16 22:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mateuszsz1

Ponieważ robią więcej złego niż dobrego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23963
cichy10001

Jeśli ćwiczysz cały czas tym samym ciężarem to jak masz iść do przodu?Ale proponuje założyć nowy temat bo to nie jest pojedyncze pytanie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium