SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230853

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Kozixx

najlepsza metoda po raz milion napisze jest najprostsza wzgledem twojego poziomu wytrenowania.

FBW-system całościowy
SPLIT - system dzielony

Żeby dzielić trzeba mieć powód , masz go nie sadze , buduj fundament FBW i same bazowe ćwiczenia im prostszy plan tym lepiej dla ciebie, na ten moment to ty myśl o odzywianiu i odpowiednim wypoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1436
Jak dobrać cięzary w fbw o stalej liczbie powtórzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Radsoon

z wyrazami szacunku musze przyznać że masz niesamowite pytania.

no jak dostosować je do swoich potrzeb i możliwości, kto ma wiedzieć jakie ty masz możliwości ???

jaki plan ile serii jaki zakres powtorzen??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1436
jak np w 15-10-5 liczy sie maxy dla kazdego zakresu i zaczyna sie od 70% do 100, a jak jest w fbw zakres powtórzen 10 a serie 3 na duze, 2 na male/trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
oj to takie gdybdanie niewiedzac nic o planie i tobie ale trudno zrób sobie widełki zakres 10-12 2 to wachadło jak wykonasz poprawnie technicznie 12 powtrzen dodajesz cieżaru by wykonac przynajmniej 10 na 2 - bazujesz.

liczaz rozgrzewke
1-gryf 10-12
2.- 50% cieżaru docelowego
3. 75 % cieżaru docelowego
4.100% cieżaru dla 10-12 powtorzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
mam problem z drążkiem do podciągania się już dwa razy wypadł mi ze ściany, podobno jest jakiś specjalny klej czy dostanę go w zwykłym budowlanym sklepie? tzn.nakładam klej, czekam 24h i montuję drążek i jest wytrzymalszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
Siema, trenuje FBW, trenuje 3 dni w tygodniu, natomiast we wtorki i czwartki robie kompleksy metaboliczne. Martwi mnie jedzna rzecz, robiac FBW kazdy trening zaczynam od plecow, natomiast robiac kompleksy zaczynam od podciagania na drazku. Teraz nie wiem, czy nie zaszkodzi to ze trenuje plecy codziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28296
Siema trenuje teningiem traktora tzn. Przysiady,Rdl,Wyciskanie na plaskiej,wioslowanie, wyciskanie w staniu, drazek, brzuch.I dzisiaj moj doswiadczony nauczyciel wfu ktory trenuje prawie 20 lat powiedzial mi ze za duzo mam seri na plecy jak na 1 trening a robie w kazdym cw. 3 rozgrzewkowe i jedna wlasciwa.Czy zmienic cos czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
Witam!
Mam nastepujace pytanie. Otoz obecnie mam diete ulozona pod mase. Czy moge wrzucic 1-2x w tygodniu tabate? Czy trening metaboliczny i masa sie wykluczaja? Zdaje sobie sprawe ze nei zrobie masy i nei spale jednoczesnie tluszczu ale moze chociaz nie zaleje sie az tak bardzo fatem. (co prawda jestem ekto, ale brzuch i klate szybko mi podlewa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kuba426

na pytanie odpowiedziałeś sobie samemu

molo13
pokaz trenerowi jak to masz dokładnie rozpisane to wtedy zrozumie
1-gryf 10-12
2.- 50% cieżaru docelowego
3. 75 % cieżaru docelowego
4.100% cieżaru
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium