SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 229291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Siema ma pytanie miałem przerwe od siłki z 3 miesiące poprzez kontuzje nadgarstka i odrazu po powrocie chcem mieć ułożoną diete.
Czy mogę odrazu wrzucić suplementy takie jak:różnego typu aminokwasy,białka i różnego typu węglowodany. Oczywiście suple chem brać np. białeczko wypić sobie po treningu+węgle+aminki o takie cos mi chodzi właśnie.

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2100
Witam mógłby ktoś podać jakiś temat w którym jest dużo informacji na temat "podciągania" sie na drążku szerokim nachwytem? :), I jak sie przygotować do podciagania tzw. ćwiczenia zamiast podciagania które pomogłyby mi na początku żeby chociaż 5 razy na raz sie podciągnąć ;0 Wielkie dzięki i raczej znam strone podciaganie.pl i jakoś mi nie pomogła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1489
Czy jest sens robić 2 serie brzucha w zwisie (na dół brzucha) i 2 serie spięć w leżeniu (na górę) czy lepiej robić 4 serie samych spięć po takim treningu:
przed kazdym cwiczeniem 2 serie rozgrzewki z malym ciezarem
Przysiady 2x15
Rumun 2x15
WL 2x12
Wiosłowanie sztangą 2x15
Wyciskanie na barki (tu roznie, raz w staniu raz w siedzieniu) 2x15
Podciąganie 18 powt. w 3-4 seriach
Łydki/brzuch co drugi trening, łydki 2x15, brzuch do tej pory był spięcia 4x25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Demolay25

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Polecam Ci trening Armstronga

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
kaktus96
Siema ma pytanie miałem przerwe od siłki z 3 miesiące poprzez kontuzje nadgarstka i odrazu po powrocie chcem mieć ułożoną diete.
Czy mogę odrazu wrzucić suplementy takie jak:różnego typu aminokwasy,białka i różnego typu węglowodany. Oczywiście suple chem brać np. białeczko wypić sobie po treningu+węgle+aminki o takie cos mi chodzi właśnie.


tylko po co chcesz wrzucać te wszystkie cukierki na sam poczatek?

diete masz dopiętą ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Alanith
Czy jest sens robić 2 serie brzucha w zwisie (na dół brzucha) i 2 serie spięć w leżeniu (na górę) czy lepiej robić 4 serie samych spięć po takim treningu:
przed kazdym cwiczeniem 2 serie rozgrzewki z malym ciezarem
Przysiady 2x15
Rumun 2x15
WL 2x12
Wiosłowanie sztangą 2x15
Wyciskanie na barki (tu roznie, raz w staniu raz w siedzieniu) 2x15
Podciąganie 18 powt. w 3-4 seriach
Łydki/brzuch co drugi trening, łydki 2x15, brzuch do tej pory był spięcia 4x25


jak chcesz zrobić brzuch to zrób go po treningu nie przed, jeśli będzie to niezbędne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
Ponawiam z poprzedniej strony :
"Traktor
Wielkie dzięki za pomoc. Rozpoczynam Twój trening. Mam nadzieję, że będą rezultaty.
Czy ćwiczenie dwa razy tygodniowo zamiast trzech razy (przynajmniej do wakacji będzie ciężko żeby to zmienić) ma duży wpływ na efektywność przy Twoim planie ?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1489
rion10
jak chcesz zrobić brzuch to zrób go po treningu nie przed, jeśli będzie to niezbędne

ale mnie się rozchodziło o to, czy poprostu sensowne jest zrobienie dwóch serii na dół brzucha i dwóch na górę, czy te dwie serie wystarczą do pobudzenia mięśni do wzrostu, bo ostatnio sobie zdałem sprawę, że bez dolnych mięśni brzucha już tak fajnie nie wygląda.

oczywiście, PO zwykłym treningu.

Zmieniony przez - Alanith w dniu 2012-05-15 22:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Alanith
rion10
jak chcesz zrobić brzuch to zrób go po treningu nie przed, jeśli będzie to niezbędne

ale mnie się rozchodziło o to, czy poprostu sensowne jest zrobienie dwóch serii na dół brzucha i dwóch na górę, czy te dwie serie wystarczą do pobudzenia mięśni do wzrostu, bo ostatnio sobie zdałem sprawę, że bez dolnych mięśni brzucha już tak fajnie nie wygląda.

oczywiście, PO zwykłym treningu.

Zmieniony przez - Alanith w dniu 2012-05-15 22:21:07


Musisz sam na sobie sprawdzić ile tych serii potrzebujesz często jest tak, ze po treningu FBW brzuch jest dość mocno sfatygowany i niewiele mu trzeba żeby go dobić. Więc spróbuj na początek 2 serie a jak dasz rade to dołóż. Pamiętaj jednocześnie żeby dół brzucha fajnie wyglądał to poziom tłuszczu musi być dość niski

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

Wiecej