SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 232466

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 174
ja mam pytanie czy odpowiecie mi w temacie bo coś zamilkło


https://www.sfd.pl/Fbw_5x5_pomoc_expertów-t875130.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Szybkie pytanie - 19 lat, 183cm, 73 kg. Mimo (chyba) normalnej wagi, mój brzuch to teraz typowa "oponka" Moja pytanie - czy w tej sytuacji powinienem najpierw próbować jakoś schudnąć i pozbyć się oponki, czy dążyć do tych osiemdziesięciu kilku kilogramów (tak czytałem na tym forum że przy wzroście okolo 180 trzeba miec 80~~ kg) i potem próbować jakoś to wyrzeźbić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1865
rzezbisz dopiero wtedy jak masz co rzezbic - dobrze czytales na forum lapiesz mase do 80-85kg i dopiero wprowadzasz redukcje

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16
Okej. A czy przez trening na masę ten brzuch jakoś zniknie? Czy generalnie jeśli robi się masę to rzeźba w ogole sie nie poprawia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
TaiChi
Okej. A czy przez trening na masę ten brzuch jakoś zniknie? Czy generalnie jeśli robi się masę to rzeźba w ogole sie nie poprawia?


Sprawa nigdy nie jest taka prosta. Aby potrafić sobie odpowiednio zbilansować diete trzeba trochę doświadczenia. Możesz być osobą szczupłą ale jednocześnie mieć oponkę najczęściej sprawa się poprawia jak zmienisz nawyki żywieniowe i zaczniesz się ruszać wówczas otyłość brzuszna się zmniejsza.

Dieta + aktywność fizyczna i możesz wszystko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
mielzky
Witam.
Chciałem się dowiedzieć czy trening piłkarski można zaliczyć jako areoby ? Skoro trenuje piłkę nożna 2x w tygodniu to nie ma sensu dodawac areobow ?

Zmieniony przez - mielzky w dniu 2012-07-23 19:51:04


możesz, choć trening piłki to raczej interwałowy niż aeroby ale możesz go traktować jako systemy energetyczne

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
pasiaki1
Witam mam takie pytanko zaczynam robić trening metodą 15-10-5 i czy mam robić każde ćwiczenie wg ilości w dany dzień (np 3 serie klatki, 3 s pleców itp.) czy robić cały obwód (tak jak w treningu fbw)?


nie obwodowo tylko seryjnie czyli wykonujesz ćwiczenia jedno po drugim w założonej ilości serii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
Witam. mam pytanie, od jutra zaczynam po raz kolejny a6w i zamierzam biegać. Kiedy biegać przed a6w czy po ? pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
mateuszsz1

Nie rób A6W chyba, że chcesz sobie rozwalić kręgosłup. To najgorszy program na brzuch jaki krąży po sieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 438
Witam
Jestem na redukcji od trzech miesiećy, Wyjezdzam teraz na 10 dniowy urlop nad morze, nie bede mial dostpu do silowni, czy aby moja redukcja poszla szybciej w dol czy moge tam biegac 2 razy dziennie ? ( Moja kobuieta pracuje nad morzem i jade do niej aby cvzasem sobie na nia popatrzec i spedzac mile wieczory:) wiec wiekszosc dnia mam wolnego i chcialbym to jakos wykorzystac )

"Terror i ch*j"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium