SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 230604

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5617
to od czego mam zaczynac?? heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
pitbuyll

jak podejdziesz do sklepu budowlanego to coś Ci zaproponują bo takich substancji klejących jest sporo od klejów montażowych po dwuskładnikowe, tylko pamiętaj że jak zastosujesz odpowiedni klej to prędzej wyrwiesz kawałek framugi drzwi niż ten klej puści

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
D_l

musisz się pobawić dietą jeśli Cię podlewa możliwe że masz za dużo węglowodanów albo w diecie znaczną przewagę węglowodanów prostych, lepiej początkowo daj jakieś 15-20 minut aerobów a nie wskakuj na trening metaboliczny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
jestem w środku cyklu treningowego 5x5 by Traktor71 na zbudowanie podstaw siłowych i mam pytanie:

moją pietą achillesową jest wyciskanie na barki, obecnie robie w wersji mp i tak zaplanowałem progresje że doszedłem teraz (po miesiącu od rozpoczecia) do ciężaru w którym mam jeszcze lekki zapas w ostatniej serii. Adzik123 pisał ostatnio ze pp jest lepsze od mp bo nie niszczy tak barków przez pominiecie najgorszej dla nich fazy. Czy moge zmienic mp na dynamiczne pp?
Czy dobrym pomysłem byłoby dojscie do maxa w mp i wtedy zmiana na pp i kontynuowanie dodawania cięzaru co trening?

Zależy mi na poprawieniu wyniku w wyciskaniu na barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
tak to dobry plan

jak w statycznym wycisku skończy Ci się progres możesz zastosować push press pod warunkiem, że potrafisz je wykonac poprawnie technicznie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
dzieki rion

mam dziennik załozony i wstawiam tam regularnie filmiki także technika będzie cały czas korygowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
to bardzo dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
rion10 thx właśnie na taką pomoc liczyłem :) bo już 3 razy mi drążek odpadł..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1624
Witam, mam pytanie dotyczące masy a tkanki tłuszczowej.
Czy robiąc ćwiczenia na masę i stosując gainera da się też w między czasie jakoś pozbywać tłuszczu? Lub zamieniać go na mięśnie?
Bo wisi mi brzuch, a na innych partiach już są widoczne efekty ćwiczenia. Jeśli da się jakoś połączyć spalanie tkanki tłuszczowej z przybieraniem na masie ( w co raczej wątpię) to prosiłbym o radę.
Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba!

Następny temat

plan na massee

WHEY premium