SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ja nawet się nie pocę obficie, ale ostatnio taka duchota na siłowni, że i ze mnie się leje

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Powrót do podstaw .


Skill
Kipping pull-up (as high as possible) 5x5

Dynamic inverted row 4x4



WOD
AMRAP 10':
20x DU
10x Burpee
15x Sit-up
10x Push-up
5 rund+ 1 burpee



Tak mi się zdawało, że trochę intro na grupie WOD, ale nad takimi prozaicznymi elementami też trzeba pracować i warto do nich wracać. Na pierwszym elemencie dość wysokie C2B, jednak jak to u mnie przy wysokim kippingu gubię ruch, bo za słabo odpycham się od drążka w górnej pozycji co skutkuje mniejszym wychyleniem na global extension i traceniem mocnego swingu. Także nie wszystko jeszcze dopracowane. Dynamiczne odwrotne wiosełko całkiem w porządku, dość lajtowe ćwiczenie. WOD jak widać, też same podstawy, zero obciążenia. Od kiedy daję radę robić takie rzeczy "ciurkiem" zaczynam doceniać ich skuteczność. Oczywiście przerwy były na pompkach, niestety tutaj muszę się w końcu za to zabrać bo nie chcę zawsze tak ciułać po pięć . Jednak intensywność nie spadała tak bardzo przy tym, ot chwila na oddech a między resztą w zasadzie nic nie pauzowałam. Także przy pompkach unbroken na pewno udałoby się zamknąć 6 rund, ale i tak całkiem przyzwoicie wyszło.



Pozdro

P.S. Tak, wiem Lucyna, fajny WOD bo taki metconowy .





Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2018-07-17 20:27:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Cześć.


Strength
Hang squat snatch 4x3@ 60-80%
45/45/50/52,5kg

Accessory
Romanian deadlift 5x4
52,5kg


WOD
5 RFT: TC 20'
5x Power snatch 25/40kg
20x Box jump-over
10x Power clean 25/40kg
20x Box jump-over
14:24



Dzisiaj nieco pewniej na rwaniu było, także leciutko dorzucone w ostatniej serii, akurat 80% z mojego lifetime PR to 52kg. Na tym ostatnim powtórzeniu już gryf chciał się wyślizgnąć z dłoni, myślałam że sobie paznokieć od kciuka zerwę przez trzymanie. Na RDL nie zmieniałam ciężaru jak widać. WOD bardzo wymagający, 200 BJO total. Dwie pierwsze rundy super, hopsa-hopsa, najgorsza z piątek zawsze jest trzecia, którą zaczynałam już na 5 minucie i trochę się bałam, że przestrzeliłam i padnę w trakcie, ale nie było tak źle. Przez BJO w momencie chwycenia sztangi nogi całkowicie się wyłączały, ctrl+alt+del nic nie dawało więc zarówno snatchom jak i cleanom bliżej było do wersji muscle, także dzisiaj pajda rzondzi . Przy ostatniej rundzie sama sobie musiałam powtarzać, że dam radę i liczyć głośno na bezdechu . Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się ukończyć w mniej niż 15 minut, chociaż bardzo ciężki WOD. Oczywiście w ogóle się nie spociłam. Wcale. Ani ciut- ciut.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Noo pajda to dzisiaj było dobre taktyczne posunięcie.. PCL jechałem z pajdy bo całe biodro i nogi oberwały na BJO
Gratuluje wyniku - świetny czas
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
co do oderwanego paznokcia od kciuka .... tadam jutro idę ściągać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Mogłaś chociaż na zewnętrzny serwer wrzucić to zdjęcie i dać linka... Fe . Ale i tak zapytam jak to się stało?


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2018-07-18 22:43:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
hehehehe naderwałam w pracy jak mi karton zleciał a dowaliłam na wall ballach jak przywaliłam spadającą piłką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Trzeba uciupać kciuka tuż pod paznokciem i będzie spokój a tak poważnie to współczuję bo takie kontuzje się długo goją.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Kciuk kciukiem, takie paznokcie chyba średnio zgodne z BHP .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium