SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No, powiem Ci że jak chorowałam to zawsze na anginę, nic innego tylko to. Najgorsze goowno jakie może być .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ja przez 3 dni wycięty z życia. Temperatura 39 stopni z hakiem i ból paskudny gardła. Innych objawów brak ale faktycznie antybiotyk 5 dni i wróciłem na właściwe tory
Zdrówka życzę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Powiem Ci jednak, że przynajmniej jakoś szybciej się pozbyłem tej anginy nie miałem uciążliwego kaszlu ani kataru co było plusem bo czasem jakieś przeziębienie mnie bardziej sponiewiera

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No właśnie czytałam, że przy bakteryjnej jest szybka ścina ale bez kataru i kaszlu, to zawsze coś, jak przejdzie mi rozbicie i gorączka to już większość z głowy . Staram się zawsze unikać w miarę możliwości antybiotyków, wiadomo, ale lepiej się szybciej wyleczyć bo powikłania już bardzo nieciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wiesz to trudno wyczuć ja też wolałbym nie brać antybiotyku. Mam taką lekarkę co antybiotyk jest ostatecznością. Wszystko fajnie ale tydzień chory byłem brałem leki bez rezultatu, drugi tydzień też leki i dalej nic. W końcu inny lekarz dał antybiotyk i 5 dni po wszystkim ale 3 tygodnie wyjęte z kiepskim sampoczuciem i rozbiciem.
Czasem mnie nie dziwi, że ludzie łykają antybiotyki jak cukierki bo weźmiesz kilka dni i po wszystkim. Choć ma to swoje minusy w dłuższej perspektywie czasu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Współczuje choroby :(
Też ostatnio coś mnie łapało ale szybko zareagowałem i wybiłem zarazki zanim zdążyły się rozkręcić ;)

Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia !
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
<3 <3 . Tydzień i zaczynam wracać na właściwe tory- masz szansę podgonić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
gonię gonię tego możesz być pewna

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wydało się tak na prawdę nie jest chora tylko dała Ci szansę na poprawę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium