SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Tak właśnie, metcon może, ale nie musi odbyć się w ramach WOD i ma swoje miejsce i funkcje i CF. Można więc napisać, że jest subiektywnie bardziej atrakcyjny dla niektórych, ale na pewno nie będzie bardziej funkcjonalny. Jeśli chodzi o, na przykład, half burpee i moutain climbers vs handstand i strict pull-upy to dla mnie pierwsza opcja to flaki z olejem, już wolę stać na rękach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
WOD'em może być znajdź maks na 5 w martwym, ale też może być Fran.

EDIT:

Obie te rzeczy są funkcjonalne


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2019-01-12 09:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Chodziło mi o to, że trening zawierający się w WOD z definicji nie może być bardziej funkcjonalny niż WOD, skoro jest jego częścią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
6ripley
Chodziło mi o to, że trening zawierający się w WOD z definicji nie może być bardziej funkcjonalny niż WOD, skoro jest jego częścią.


To prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj było fajnie .


WOD
AMRAP 20':
8x V-up
10x Hang clean&jerk 25/40kg, ja 35kg
12/14cal Row
8x T2B
5/5x One-arm KB hang clean&jerk 16/24kg
12/14cal Row
4 rundy+ 9cal po sztandze



Pierwsze wiosła miały być mocno, drugie raczej na odzyskanie oddechu. Ogólnie druga część, od T2B, była dla mnie lżejsza, może dlatego że dostałam cięższą sztangę. Wszystkie ruchy wchodziły unbroken, robiłam raczej spokojnie i udało się utrzymać dobrą technikę, szczególnie na v-upach . Na kettlach troszkę się poprawiła ale jeszcze sporo pracy żeby latały jak sztanga. Co do sztangi to oczywiście odbijałam, ale nie zrzucałam z samej góry tylko najpierw opuszczałam na barki. W czwartej i piątej rundzie już z trudem leciały dyszki ale nie opłacało się zrzucać . Wiosło leciałam według założeń, w pierwszym bloku około 1000+ cal/h ale nie dojechało do 1100, a drugim za to 850-1000. Na ostatnim wiośle miałam 30 sekund, starałam się ujechać te 12cal ale nie dało rady, uciągnęłam tam jakieś 1200cal i więcej nie było pary. Na drążku całkiem stabilnie, wchodziło te 8 repów tylko w późniejszych rundach trochę spinało mi nogi już.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj na basenie mega dużo ludzi, nie wiem czy to kwestia godziny czy niedawnego rozpoczęcia nowego roku. Pływało się dobrze, jednak było trochę wyzwań logistycznych i czasowych, trzeba było jednak iść na kompromis i czekać dłużej, niż się chciało, żeby uniknąć kolizji . W sumie przez tyle ludzi nie skupiałam się tak bardzo na samym fakcie pływania, może dlatego tak szybko zleciało. Widziałam też po raz pierwszy kogoś pływającego z wiosełkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
6ripley
Dzisiaj na basenie mega dużo ludzi, nie wiem czy to kwestia godziny czy niedawnego rozpoczęcia nowego roku. Pływało się dobrze, jednak było trochę wyzwań logistycznych i czasowych, trzeba było jednak iść na kompromis i czekać dłużej, niż się chciało, żeby uniknąć kolizji . W sumie przez tyle ludzi nie skupiałam się tak bardzo na samym fakcie pływania, może dlatego tak szybko zleciało. Widziałam też po raz pierwszy kogoś pływającego z wiosełkami.


Dziwnie to wygląda nie?
Ale wytrzymałość góry ciała wzrasta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dobrze śmigał, dostał szybki tor, ale i tak nie każdy szanuje te tabliczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
6ripley
Dobrze śmigał, dostał szybki tor, ale i tak nie każdy szanuje te tabliczki.


Wiele osób je olewa, bo tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Rip może sporo ludzi bo w niektórych województwach się teraz ferie zaczęły

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium