SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6396 Napisanych postów 5210 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 115535
burpee DL z DB nie wyszło bardziej jak sumo DL??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16962 Napisanych postów 19289 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985075
Na zdrowie!
1

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Poprawka, mamie się nie odmawia .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16962 Napisanych postów 19289 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985075
albo grubo albo wcale

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6396 Napisanych postów 5210 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 115535
o kurła ile pierogów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5111 Napisanych postów 58853 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 724367
A jak zawody poszły ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
20 pierożków weszło jak złoto po całodniowym skubaniu batoników, tradycyjnych "rzygowin" białkowo-ryżowych i jakichś vitargopodobnych specyfików .
Wystawiliśmy 5 drużyn, wszyscy w drugiej połowie stawki, ale poziom zabawy zdecydowanie wyższy niż nasze lokaty.

Event 1
Synchro work, TC 15'
21-18-15 reps of:
Axle bar deadlifts 220kg
Burpee over the bar
1-arm DB thruster

Martwe nie były ciężkie, burpee trochę nas przytykały. W drugiej i trzeciej rundzie sypało się synchro na thrusterach, jednak na kilkunastominutowej próbie w piątek nie dało się przewidzieć co się stanie na zmęczeniu. Nie mogliśmy stać w kółeczku żeby móc się widzieć no i jednak można było przewidzieć co będzie się działo jak chociaż jedna osoba nie stojąca w środku spuchnie. Tu zabrakło komunikacji, trochę szkoda bo można było się ogarnąć dużo lepiej, ale z drugiej strony robiliśmy teamowy workout po raz pierwszy i nawet na dobrą sprawę nie trenujemy razem, więc jak na to w zasadzie nie poszło tak źle. Zmieściliśmy się w TC, było chyba poniżej 12 minut.

Event 2
E2MOM for 18':
1. Row max cal
2. Rope climbs max ascents
3. Bar complex of 3x clean, 6x STO, 3x front squat max reps

To była masakracja. Dziury w pamięci mam, ja zaczynałam od wiosła bo u mnie nie jest najlepsze, za to ze sztangą na wyyebce jakoś sobie zawsze radzę. Pierwszy obwód do przeżycia, row na 1000cal/h+, rope climby spokojnie i wchodziło w każdej rundzie chyba 4-5, kompleksy można było robić i przerwać na 2:00 w dowolnym momencie, wtedy osoba wchodząca zaczynała od tego ruchu który nie został jeszcze wykonany. Na pierwszej sztandze już czułam że będzie ciekawie , nie wiem ile kompleksów robiłam ale jak już zarzucałam to całość unbroken i dopiero przerwa, trzy na pewno były na rundę. Drugie i trzecie wiosło już na około 800cal/h, na ostatniej sztandze już ledwo kontaktowałam .

Event 3
In a 12' window:
Accumulate 100cal on Air runner
AMRAP of:
7m unbroken HSW
3-6-9-... HSPU
3x BMU

Tu mieliśmy różne strategie, jako że w fitness klubach air runnery przeliczały 100cal w zależności od tempa na coś między kilometrem a milą, najpierw chcieliśmy zrobić 3 zmiany po 30-35cal i tyle. Jednak w Stomil były inne bieżnie i zliczały kalorie dużo wolniej, tak więc najpierw chcieliśmy biec po 15cal, potem żeby uniknąć machania rękami do robiących AMRAP stwierdziliśmy, że lepiej będzie biec po 2 minuty- w ten sposób AMRAPowcy będą się orientowali w czasie zmian. Ja zaczynałam biegiem, raczej szło spokojnie, jakieś 12,5km/h więc schodząc z maszyny czułam się w sumie rozgrzana. HSW wchodził bez problemu, może jeszcze nie umiem przyspieszać ale nie było problemu z przejściem 7m unbroken. HSPU i BMU wchodziły jak złoto. Na drugiej zmianie na bieżni zrobiło mi się niedobrze, szczęście w nieszczęściu chłopakom nie wchodziło HSW więc postanowili mnie zmienić już po nieco ponad minucie, ucieszyło mnie to bo AMRAP szedł przednio . Generalnie ten workout był najlepszy, nie musieliśmy nawet dużo mówić- dwie osoby zmieniały się co ruch, chyba że ktoś skusił na HSW- wtedy żeby nie tracić czasu i energii po prostu wchodziła rotacyjnie ta druga osoba. Udało się koledze na końcówce dokręcić te 100cal, także na styk wszystko zamknięte.

Zawody po raz drugi oceniam bardzo wysoko, klasa- organizacja super, sędziowie bardzo fajni, komunikatywni, dawali dobre wskazówki, może oprócz jednego czy dwóch nic nie mówiących panów/pań mruków, ale akurat nam się trafili tacy na rope climbach i na wiośle więc nie przeszkadzało . Workouty fajne, kibice fajni, obsługa super, sanitariusz na miejscu cały czas- widać że mega wynudzony ale obecny , komentator spoko, Janek Popielarczyk jak zawsze pewnie super fotki poogarnia. Pani na recepcji też mega, papier toaletowy zawsze na full i dobra kawka. Także nie dziwię się, że zawsze full skład+ długa lista rezewowych na zawody mimo że najtańsze nie są.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jak się podobało, to czekamy na opis Ołpen w nowej odsłonie

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

Wheya