SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ripley doping stały będzie i motywacja

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wiesz nad czym pracować i masz do czego zmierzać

A przerwa po takim reżimie to coś pięknego.....byle nie dłuższa niż ten tydzień

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wielkie dzięki za wsparcie!
Kolejny trening na oparach, tragedia .

Conditioning
5 RFT:
12x Medicine Ball Burpee 8/10kg
12x Two-Arm Kettlebell Snatch 12/20kg


Rope Battle


Nie pytajcie skąd takie dziwne ćwiczenia, w swoim czasie się wyjaśni . Oczywiście na workoucie jak to ujmę 'nawet obok siebie nie stałam'. Coś tam próbowałam porobić, ale nawet ulubione niegdyś kb snatche nie szły. Burpee dziwne, piłki nieźle na tym ucierpiały i zrobiły się same jaja, potem ciężko będzie nimi rzucać. Przeciąganie liny już trochę dla jaj, nasza drużyna raz wygrała ale razem z przeciwnikami sciągnęliśmy podłogę i na następne rundy przenieśliśmy się na dwór. Chłodne powietrze nam nie pomogło i były już dwie przegrane.
Jeszcze chyba nigdy nie mogłam się tak doczekać offa od treningów, aż nie chcę na te zawody jechać. Do czego to doszło .
Ronie, myślę że nawet te dwa tygodnie by mi nie zaszkodziły. Chyba zrobię około 10 dni zero siłki, później tydzień wstępny ze dwa treningi, potem święta więc też mniej i potem powoli zacznę się wkręcać, będzie trochę lepiej bo wchodzimy powoli na siłę.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
nie rób 0, zrób tak 40% dla samego ruchu i fanu. wymyśl nowe ćwiczenia, poeksperymentuj ale nie siedź przysłowiowo na dupie przez 10 dni bo to nie zrelaksuje a jedynie psychiczna frustracje wzbudzi nie ma co się dziwić że jesteś mocno wypompowana skoro ostatnio dawałaś jezzu za dwóch

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Spacery ewentualnie cardio. Siłówki nie przewiduję, tylko świeże powietrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Rower :D

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Na rowerze to ja nie umiem spokojnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
rolki?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Już wczoraj niezbyt mi się jednak widział ten rest, hahaha. Pewnie postawię na rower- rolek nie mam, a jak miałam to nie lubiłam.
Dzisiaj poszedł trening na podtrzymanie z polecenia FighterX (jeszcze raz wielkie dzięki). Jeżeli chodzi o jutrzejsze jedzenie to między WODami zrobię tak, jak FighterX doradził- takie ilości cukrów prostych zaraz przed powinnam dobrze tolerować tym bardziej, że zostaną szybko spożytkowane. Rano pewnie wejdą 3 jajka+ BP coffee tak, żeby do tej 10 już nie mieć za dużo na bebechach.
Jak się nie sprawdzi to najwyżej będę wiedziała na następny raz .
Trzymajcie kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80253
No to OGNIA jutro

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium