SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Dziś rano miałem tak oblodzone chodniki że prawie 3 razy wykładkę zaliczyłem
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
w sumie to prawie jak na gamesach kobiety na rowerach ;) takie de ja vu tylko że zimowe a nie letnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
rion10
Dziś rano miałem tak oblodzone chodniki że prawie 3 razy wykładkę zaliczyłem

W drodze do boxa zaliczam tyle sekwencji baletniczo-kaskaderskich że się zastanawiam gdzie jest powołanie do kadry olimpijskiej baletu ekstremalnego i gdzie mój szesciopak od takiego zaangażowania core żeby nie stracić zębów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No taka gołoledź z rana była, że faktycznie bardzo niebezpiecznie, a skręcić kostkę czy się wywalić nie trudno

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Rion proszę Cię weź ... jedna skręcona kostka w dziale wystarczy ;) tym bardziej, że jak przeglądam forum to jest nas tutaj coraz więcej w butach ortopedycznych ;) coś ta późna jesień nie rozpieszcza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Piątek:

WOD
In teams of 2:
40/60kg 16/24kg 14/20lbs
1
1, 2
1, 2, 3
...
1, 2,...,12
1x Power clean+ front squat+ push press+ back squat+ push press
2x Rope climb
3x Bar muscle-up
4x Squat clean
5x HSPU
6x Thruster
7x Burpee
8x KB snatch
9x T2B
10x Wall-ball shot
11x Clean& jerk
12x Deadlift
około 32 minut



Słabe jest 12 days of christmas w parach bo podział zawsze z czapy. Partner dopiero co po urlopowaniu, rozgrzewka taka bardzo średnia. Cyrklowaliśmy żebym na pewno robiła HSPU, kolega nie miał dnia na MU i pomimo starań był w stanie zrobić jednego więc ja miałam zajechane bary a partnerowi się noga od liny zjarała i prawie sama sztanga się trafiała. Jak wypadało na mnie na rope climby to robiłam jednego, żeby MU jakoś przetrwać, skórkę sobie przy okazji dobiłam, potem jeszcze dobiłam pożyczoną od kolegi i na koniec już ściągnęłam je całkiem i robiłam bez, ale już jedynkami żeby mieć ręce sprawne na dzisiaj. Squat cleany od jakiegoś momentu robiliśmy na zmianę jedynkami, thrustery po 3. Martwe zrobiłam już solo. Mieliśmy na to 30 minut ale trener po upływie TC zapytał, czy chcemy robić i wszyscy chcieli więc odpalił zegar od początku .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj tradycyjny WOD w naszym boxie- najbliższy trening przed wigilią to The Seven!

The Seven
7 RFT:
7x HSPU
7x Thruster 40/60kg
7x K2E
7x Deadlift 75/110kg
7x Burpee
7x OH Swing 24/32kg
7x Pull-Up
27:01


Niestety rok temu nie robiłam, ale mam tutaj post sprzed dwóch lat: https://www.sfd.pl/post-p17891598.html. Jakby się komuś nie chciało zaglądać to oszczędzę Wam literackich porównań pull-upów do pióra bez naboju , czas poprzedni do 48:20 ze skalowaniem HSPU od drugiej rundy. Dzisiaj na spokojnie leciałam, bez spiny, równym tempem. HSPU były chyba (pomimo wczoraj) najpłynniejsze w karierze , wszystko unbroken oprócz DL, które leciałam singlami by zaoszczędzić chwyt i prostownik, który swoje dostał także na swingach. Pomogły mi manieczki które leciały przez prawie dwie rundy, bardzo przyjemnie się leciało do "weź pigułkę" "JADĄ....JADĄĄĄĄĄĄ" . Jedyny ruch, na którym było mi ciężko to thrustery. Ogólnie jestem zadowolona.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
W linku trzeba kropkę wykopać na końcu jakby co . Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
mega progres .... rok temu jeszcze dużo skalowania teraz płynnie w RX. Brawo. Zdecydowanie lepiej czyta się relacje z tego roku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium