SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16962 Napisanych postów 19289 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985075
Generalnie wspinaczka jest fajna

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6396 Napisanych postów 5210 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 115535
no to realizuj to co Cię kręci :) kalistenika super , wspinaczka też w sumie każda aktywność ma plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5111 Napisanych postów 58853 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 724367
Za Ciebie zawsze ! A co z tego dobrego będzie?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213014
Kupiłam cyrkulator sous vide, będę żyć na jajcach i mięsie (no i obowiązkowo niestety 500g wątroby wołowej tygodniowo) przez miesiąc a potem się zobaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5111 Napisanych postów 58853 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 724367
Dlaczego musisz tyle watróbki zjadać masz nisko żelazo czy po prostu takie założenie diety?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16962 Napisanych postów 19289 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985075
6ripley
Trzymajcie kciuki .

Carnivore diet?

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Potraktuję ją jako naturalny suplement. Zrobię sobie badania w tygodniu i zobaczymy co tam wyjdzie i jak bardzo się zajechałam .
Ano, pisałam niedawno że jak będę sobie mogła pozwolić to chętnie sprawdzę, teraz może nie będzie to full wypas steak only bo jak widać mielonego jednak też sporo tam jest, ale od czegoś trzeba zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
6ripley
Potraktuję ją jako naturalny suplement. Zrobię sobie badania w tygodniu i zobaczymy co tam wyjdzie i jak bardzo się zajechałam .
Ano, pisałam niedawno że jak będę sobie mogła pozwolić to chętnie sprawdzę, teraz może nie będzie to full wypas steak only bo jak widać mielonego jednak też sporo tam jest, ale od czegoś trzeba zacząć.

Polecam dodać jojki i jakieś ryby będzie git

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jojki mam, łososia jeszcze będę dojadać pewnie bo tak to średnio za rybami przepadam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

Wheya