SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213014
Hejo, wczoraj:

Warm-up set
3 RNFT
20s Headstand
10x Jumping lunge
5-8x Plyo push-up

Skill
HSPU skill 10'

Conditioning
AMRAP 12'
16/24kg
5/5x KB clean&jerk
10x V-up
5x HSPU
300m Run
3 rds

Headstand był z kolanami na tricepsach- na rozgrzewce bez problemu wychodziła pozycja z kolanami przy klacie, ale jak jest na czas to już mi się wszystko sypie więc po pierwszej glebie wróciłam do opcji numer jeden. HSPU skilla nie zauważyłam w sumie, zaczęliśmy od 3 abmat i zmniejszaliśmy o jedną ale jak dotarłam do jednej to nagle już była ostatnia minuta i na szybko próba z piątkami pod dłońmi. Wstępnie zostawiłam ten setup na kondycję, jednak po rozgrzewce z kettlami dorzuciłam po piątce- w końcu AMRAP, 5 repów, w ostatecznej ostateczności można jedne ściągnąć . Co do samego workoutu, wiedziałam że za dużo rund nie urwę więc nie żyłowałam na chama, V-upów nigdy nie potrafiłam robić na szybkość, HSPU nieskalowane jeszcze ciężkie, na biegu totalnie odpadam. Ogólnie jestem zadowolona z techniki na V-upach i, mimo wszystko, że jakoś uzbierałam te HSPU, chociaż niedużo powtórzeń a w drugiej i trzeciej i tak dzielone na 3+2, to #nieskaluję .

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213014
Siemka, nadrabiam:

Wczoraj

Skill
Skip A 2x15m
Skip C 2x15m
Skip B 2x15m

Mini sprints 5x15m

Conditioning
2km Run
11:58

Na rozgrzewce fajne zabawy skipowe, skill też o dziwo okej. Bieganie jak widać, trzy razy nawet sobie pospacerkowałam, jak nie poświęcam na to żadnego czasu to nic nie pomaga i jest gorzej niż źle, ale jak zacznę to przynajmniej będzie lepiej widać progres. Na zawodach w świeciu 3km chyba w 13 minut przebiegłam i to było już całkiem przeciętnie, co by mnie w pełni satysfakcjonowało biorąc pod uwagę mój "talent" do tego .

Dzisiaj:

Warm-up set
2 sets per hand:
Half kneeling bottom-up kb press
10kg

Strength
3x2 TGU (1 per hand)
20/24/28kg

Conditioning
10 rounds 30s on/30s off
KB snatch 16/24kg
171 reps total

Na bottom-up dość wiało na lewej, ciężko mi było mocno ścisnąć rączkę bo miałam już mega spocone dłonie. TGU nie lubię ale te 2 repy jakoś zniosłam, był czas na dodatkową rundę więc wzięłam 32, wypchnęłam sobie i tak trzymając poczułam, że jednak bez Astronomii w tle (nutka z coffin dance ) nie będę ryzykować bo się zabiję a nikt nawet nie nagra i nici z virala. Kettelki spoko, lubię sneczyki ale romczki pozrywane na przedostatnich rundach, we wszystkich po 17 repów oprócz ostatniej, gdzie już wyżyłowałam osiemnaste a potem musiałam dorobić na drugą rękę jednego żeby móc spać spokojnie.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Sobota na szybkości:

2 rounds:
D-ball 30kg
10x D-ball clean over the shoulder + burpee over the ball
5x Strict pull-up
10x D-ball squat
5x Strict dip
300m Run

2 rounds:
5x Strict HSPU 1,5 abmaty
10x Ring row
10x Pistol squat alt
300m Run

Dzisiaj skorzystałam sobie z opcji open i porobiłam rzeczy, których na zajęciach nie robię połączone z rzeczami, w których jestem słaba . Bez time capu, na w miarę spokojnie, d-ball fajny tylko trochę mały i ciężko go zebrać i przekulać.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16961 Napisanych postów 19289 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985075
Dball zawsze fajny, dziwne przedmioty zawsze fajnie się dźwiga.

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tak, szkoda że boxy co do zasady nie inwestują więcej w takie fajne zabawki, oczywiście nie biorąc pod uwagę obecnej sytuacji. Kuleczki czy oponki byłyby mega opcją na teamy.

Przy okazji, pogoda ładna więc rowerek jeszcze .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16961 Napisanych postów 19289 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985075
6ripley
Tak, szkoda że boxy co do zasady nie inwestują więcej w takie fajne zabawki, oczywiście nie biorąc pod uwagę obecnej sytuacji. Kuleczki czy oponki byłyby mega opcją na teamy.

Przy okazji, pogoda ładna więc rowerek jeszcze .

W ogóle strongmanowe rzeczy to mega fajne narzędzia. Yoke, czy nawet kule atlasa
1

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 573 Napisanych postów 377 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5887
6ripley
Dzisiaj:

love it
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A dzisiaj już trzeci dzień pod rząd! Nawet mam recenzję:
-ojakietocienszkie
-"close your eyes" po czym seria szeptów o oddechu i przebudzeniu a ja co 5s lukam czy przypadkiem nie przegapiłam zmiany pozycji :p
-koty się w tej pani zakochały i oglądają jak zaczarowane, ewentualnie atakują moje stopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jeszcze treningowo wypadałoby uzupełnić:

Wczoraj:
Warm-up set
2 RNFT:
20 Shoulder taps
6 Half burpees
20s Reverse plank

Skill
Double-under skill 8'

Conditioning
10 RFT TC 22'
30x DU
10x Pull-up
20x Air squat
5 pull-upów z 9 rundy

Skill z DU mnie mega zmęczył, bo to nie był total 8 minut tylko osiem wersji różnego rodzaju skakania przez minutę . Na workoucie umarły mi płuca i nogi, nie umiem robić air squatów szybko, bez kitu. DU w dwóch rundach skuszone, pull-upy unbroken (WTF, jestę w szoku) oprócz jednej rundy gdzie ktoś obok akurat wszedł i trochę bujnął się drążek i rytm mi siadł, ale z drążka nie zlazłam. Nie wiem jak reszta tak szybko to robiła .

Dzisiaj:

Warm-up set
3 RNFT
10x Lunge with rotation, ball in bear hug
10x Ball GTO

Strength
OHS with 3s pause on bottom 5x2
30/35/40/45/50kg

Conditioning
AMRAP 10'
10x Wall-ball shot 14/20lbs
10x Power clean& STO 25/40kg
8cal Row
4rds +8 PC&STO

Rozgrzewka mi się podobała . Niestety w grupie nie ma szansy za bardzo na riga, więc sztanga z ziemi, wszystkie pozycje na komendę. Im ciężej tym w sumie stabilniej, tylko nadgarstki bolo . Kondycja spoko, miałam kolegę do ścigania od 3 rundy bo zaczynałam wolno, potem podkręciłam trochę, na wiośle nie miałam co się ścigać ale sztangunia to inna historia .

No i z rana sobie joguję teraz.

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

nutlove nowy