SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ostry zajazd kondycyjny... 20kcal w minutę to dość mocne tempo

Widzimy się jutro na treningu - potrzebujesz może shaker ? Bo wygrałem w konkursie ale jest w kolorze oczoj**nego różu Oddam w dobre ręce

I przy okazji - lecą właśnie regionalsy. Ostro cisną właśnie kobietki męczą się z Nate`m

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Hahaha, fajnie, mam nadzieję, że będzie WOD drużynowy i to w 3 osoby, bo z Natalią już mamy plan na wygraną . Prawdziwy krosfiter różu się nie boi!
A na oglądanie dzisiaj akurat nie miałam weny, jeszcze bardziej bym się zmęczyła od tego patrzenia, może jutro zerknę co one tam wyrabiają za nieludzkie rzeczy- właśnie się skapnęłam, że te 104 WB to chyba z regionalsów było .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Cześć.

1h Oly Skill

WOD

EMOM 7':
20 Double Unders+ 7 Burpees

EMOM 10':
Deadlift+ Hang Power Clean+ Squat Clean+ Front Squat+ Split Jerk
1-4' 40kg
5-10' 45kg

AMRAP 15':
5x Power Clean 35kg
10x Hand Release Push-Up
15x Box Jump


Akurat jak nagrałam snatcha to na farcie wszedł chyba jeden z najładniejszych jakie zrobiłam. Natalia ma bardzo ładną pozycję na dole- praktycznie bez przechyłu w przód, co u mnie jest problemem.

Pierwszy EMOM ciężki, ale spokojnie wyrabiałam się z czasem. Drugi to w sumie odpoczynek (split jerk był opcjonalny, ale że całość zajmowała mi około 10 sekund to dodałam). AMRAP ciężki, na box jumpach spojrzałam na fsl i próbowałam też tak skakać, od razu spuchłam na maksa . Ale będę je teraz tak robić, bo nieźle zajeżdżają.

Tak, na filmiku ze snatcha mam białe rękawiczki .

Teraz tak- najpierw Natalia:




Potem ja:




Rundy 4,5,6 z EMOMu nr 2- Natalia nie chciała już występować . CZY, DFA, IEDEN:




Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Kurcze Agata :) dzięki,że namówiłaś mnie do nagrania, bo widzę jak to wychodzi.. mogłabym mbardziej dynamicznie chyba co ? Ty to jesteś mocna serio podziw <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
bo się trochę zawahałaś na starcie haha, może być wolno w dole i od połowy uda już mocno, ale siad to masz super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Przyzwyczaiłaś nas do częstych wypisek to zaglądamy regularnie a co do presji to jej nie ma. My się po prostu martwimy o Ciebie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj skromnie 2h na rowerze po lasku.

Krótka piłka- miały być Speed TR, ale na stronce Reebok wyłapałam fajną zniżkę na Nano 5.0 i jednak pójdą te buciki na próbę. Obym trafiła z rozmiarem, bo część osób mówi, że zaniżają, reszta, że zawyżają. Może przed Bożym Ciałem dotrą:



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Może i rozmiarówka może być zawyżona lub zaniżona ale 1cm to zawsze 1cm... Sugeruj się długością wkładki w cm to nie powinno być żadnego problemu

Reebok daje super możliwość podpisania swoich butów co uczyni je super unikatowymi - korzystasz z tej opcji ?

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Mi tam wystarczy, że twarz mam unikatową, buty i tak po roku zmieniam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Fajne buciki ja jestem bardzo zadowolony ze swoich reebooków

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium