SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
A jak tam te Twoje przeboje z plecami? Wiadomo już czemu Cię bolą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80262
6ripley
W wolnych chwilach przygotowuję też argumenty żeby negocjować wprowadzenie kettli do treningu i dziwię się jak jestem w stanie się zajechać bez sztangi.
Odkrywam też nowe ruchy, robię dużo k***ibajka i nawet chodzę z kijkami dla emerytów.
Rozkminiam też różnice między jogą a pilatesem .

Ja też kijków próbowałem ale wole zwykły spacer.
A jaka jest różnica bo ja nie wiem

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
6ripley
A jak tam te Twoje przeboje z plecami? Wiadomo już czemu Cię bolą?


Odpukać od jakichś 2-3 miesięcy nie miałem takiego strzała żebym nie mógł się ruszać, ale diagnostyka stanęła w martwym punkcie. Rezonans, tomograf, rtg wskazały jakieś zwężenia ale bez patologicznych zmian, pan ortopeda powiedział, że mogę odczuwać ból delikatny z różnym nasileniu ale nie taki, że nie mogę się ruszać, to ja mu powiedziałem, że 4 serie zastrzyków w tyłek przyjąłem tak dla przyjemności bo lubię

Na razie odpukać jest dobrze, trenuję bez szaleństw z ciężarami i jest ok.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
A nie myślałeś, że to może być ucisk na nerw spowodowany spiętym mięśniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Przykurczony mięsień powinien z automatu zmniejszyć przestrzeń międzykręgową, ale wiesz byłem tydzień temu i fozjo i mówi, że źle nie ma. Zawsze tam w tych prostownikach lekkie spięcie jest, ale szczerze bym nie zarobił na fizjo.

Tu klatkę rozbić, tam czworoboczny, tu prostowniki tu nogi przydałoby się chodzić do fizjo co 2 tygodnie. Ale teraz mój fizjo ma terminu, że ho ho Ale faktycznie tak raz w tygodniu iść do fizjo byłoby super.


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2021-03-19 14:54:50

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Tak, ale niekoniecznie musi być w plecach. Dwugłowe + pośladki mogą nerw kulszowy podrażniać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Tak masz rację ale tłu uda i poślady już ogarnąłem i regularnie je roluje, rozciągam, mobilizuje więc w tym rejonie jest już git choć sporo czasu to zajęło

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Regeneracja podrażnionego nerwu trwa trochę czasu, także może być naprawdę dobrze. A myślałeś trochę w górę pleców działać, bo możesz mieć tam posklejaną powięź czy restrykcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777958
Tak cały czas staram się działać kompleksowo z całą tylną taśmą. Od podeszwy stopy przez łydkę, tył uda, pośladki, najszersze, czworoboczne. Staram się tak kompleksowo do tego podchodzić, rolować wałkiem, piłkę, rozciągać i jest lepiej, no ale nie zawsze się da bo co raz mniej czasu na to wszystko.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Qitr
6ripley
W wolnych chwilach przygotowuję też argumenty żeby negocjować wprowadzenie kettli do treningu i dziwię się jak jestem w stanie się zajechać bez sztangi.
Odkrywam też nowe ruchy, robię dużo k***ibajka i nawet chodzę z kijkami dla emerytów.
Rozkminiam też różnice między jogą a pilatesem .

Ja też kijków próbowałem ale wole zwykły spacer.
A jaka jest różnica bo ja nie wiem


Kijki są super. Nie mam teraz czasu i wolę pobiegać niż chodzić z kijami, ale potrafią nieźle zmęczyć, szczególnie w pagórkowatym terenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium