SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Miesiąc temu wstawiłam filmik z pierwszego, jest nawet w temacie z filmami z treningu . Łap:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Brawo Urwało by mi barki
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Czasem coś się uda, wystarczy być upartym i nie robić sobie zawsze z górki. Właśnie mi też bardzo mocno barki męczy i jak już nie daję rady robić to przeważnie chodzi o problem przy tranzycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj WOD o 7. Nie nastawiałam się na dobry wynik, bo niezbyt lubię wcześnie ćwiczyć.


Skill
6 rounds of:
Partner A Handstand
Partner B 10x Hollow body cradle


WOD
5 RFT:
4 laps Run
10x Pistol squat (alt)
20x OH swing 16/24kg
1x Rope climb
~15 min


Tabata hollow body



Pierwsza część ekspresowo- można było robić free handstand, ale że założenie było takie, że mamy stać a nie próbować to większość (albo wszyscy) robiła przy ścianie. WODa troszkę się bałam, bo nie miałam zamiaru jak d**** biegać i wchodzić na linę w lifterach skoro mam kapciowe nanosy, ale z drugiej strony nie byłam pewna jak stoję z pistoletami bo nigdy w płaskich nie robiłam. Okazało się że idą bardzo spoko, trochę na palce i czasem ciężko z równowagą na prawej nodze ale tylko jednego no repa sobie przyznałam kiedy postawiłam lewą stopę przed wyprostem biodra. Swingi unbroken bez problemu, na linę udało się wejść w 3 rundach na dwa razy. Ale RX'd było bez nóg, więc jeszcze trochę pracy przede mną, dla mnie to bardzo trudny element. W nagrodę że wcześnie skończyliśmy jeszcze była do zrobienia tabata .



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Dużo macie osób co wejdą bez nóg ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wszystkich adeptów osobiście nie znam, ale kilku facetów na pewno wlezie, z dziewczyn to oprócz pani kołczowej nie wiem. Dzisiaj wchodził mój kolega, który kiedyś też na competitors ćwiczył- chłopak ma ogromny potencjał i gdyby miał dogodne warunki poza treningowe i program ktoś mu ogarnął to pewnie mielibyśmy kolejnego Polaka na Gamesach .


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 12/8/2017 7:45:22 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
FighterX
ja wejdę


Bo jesteś kozakiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
rion10
FighterX
ja wejdę


Bo jesteś kozakiem


aż tak zaj**isty nie jestem ale coś tam siły mam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium