SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 364629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1854 Napisanych postów 3251 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215674
Siemanko, dzięki, plecy dobrze, jednak zdarza się że poboli. Rezonans chyba nieciekawie, czekam na wizytę i zobaczymy czy będzie można wracać do krosuf czy się dostosować . Licencja pzpl już jest, aktualnie robię lekką kalistenikę, codziennie rozciąganie, rolowanie i 30 dni jogi w styczniu więc grafik rozciągnięty do granic.
Jak moja sytuacja się wyklaruje i będę wiedziała na czym stoję to coś wykombinuję i może odpalę nowy dzienniczek booo testuję też w praktyce wskazówki z ostatnio przeczytanych książek żywieniowych i fajnie by było to udokumentować.
Będę informować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20958 Napisanych postów 21719 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 999270
To co z tymi plecami w końcu wyszło, jak piszesz, że nieciekawie.

Zmieniony przez - FighterX w dniu 2021-01-28 09:01:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5358 Napisanych postów 59759 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 733445
Może nie będzie źle Rip, ja też mam wiecznie coś z plecami i najlepsze jest to, że lekarz powiedział, że dziwne, że mnie boli bo jakichś tragicznych zmian nie mam
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 223 Napisanych postów 3751 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 77246
Ja bym raczej sugerował się opiniami fizjoterapeutów bo ortopedzi z ząłożenia radzą żeby się na kanapę przerzucić
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1854 Napisanych postów 3251 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215674
Ja z opisu rozumiem dobrze tylko moje imię i nazwisko więc o ile kumam z niego że raczej nie jest najlepiej to bez fachowej wiedzy z takiego suchego opisu nie jestem w stanie wyciągnąć nic konkretnego, jako że nie ma google translatora z medycznego na polski.
W przyszłym tygodniu będę miała info od kogoś, kto się na tym zna, teraz nie ma co rozkminiać bo nie mam kompetencji do interpretowania wyników jednoznacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5358 Napisanych postów 59759 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 733445
No to jest problem z analizą tego opisu, ale szczerze znaleźć dobrego fizjo, który to ogarnie też nie jest łatwo niestety.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
rion10
Może nie będzie źle Rip, ja też mam wiecznie coś z plecami i najlepsze jest to, że lekarz powiedział, że dziwne, że mnie boli bo jakichś tragicznych zmian nie mam

Mam wrażenie że u mnie będzie odwrotnie - dziwne, że nie boli bo wszystko rozj**ane
No nieważne co to będzie, i tak wykombinuję co będę mogła robić i jedziemy dalej z tym wózkiem, miejmy nadzieję że nie inwalidzkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Trzeba być dobrej myśli. Choć ja bym wolał wiedzieć co mi jest bo tak boli, a nie wiadomo dlaczego ostatnio dopiero strzał w kręgosłup pomógł bo dwa tygodnie zastrzyków nie dały nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
rion10
Trzeba być dobrej myśli. Choć ja bym wolał wiedzieć co mi jest bo tak boli, a nie wiadomo dlaczego ostatnio dopiero strzał w kręgosłup pomógł bo dwa tygodnie zastrzyków nie dały nic

Kurcze, lipa z takim życiem, może pochodzić do różnych fizjo bo jak boli a słyszę że nic mi nie jest albo nie wiadomo w sumie co bo nie powinno to wiesz, tak sobie można gadać w IT że powinno działać ale nie jak ktoś ma się zajmować ludźmi. Powód musi być tylko trzeba trafić do kogoś kto będzie umiał go znaleźć, tym bardziej jeśli masz tak pogorszony komfort życia przez to.
Mam nadzieję że trafisz na kogoś, kto będzie w stanie Ci pomóc bo jak nigdy nie zaznałam bólu tak teraz rozumiem jak to jest i jak utrudnia funkcjonowanie i to nie tylko fizyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20958 Napisanych postów 21719 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 999270
Dokładnie tak jak piszesz. Mega ważne jest trafić do osoby, która zacznie się przyglądać z różnych stron i dojdzie czemu jest ten probelm. O ile dobrze pamiętam to Ty Rion masz króciutkie dwugłowe, to może być jedną z przyczyn.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

Salsa