SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wycwiel no tylko szybko trzeba wsadzać bo się człowiek zaczyna zsuwać z wrażenia .
Dzięki Paatik, Dampaz - co do "jak", to szybko, najlepiej szybciej niż wszyscy inni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
W październiku dwa szkolenia z kettli:
23-24 hardstyle intro
30-31 giriewoj

Skulam się całkowicie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Intro 600 + dojazd + zakwaterowanie + wyżywienie własny zakres.
Giriewoj 990 + 60 opłaty członkowskiej (bo to już daje uprawnienia) + nocleg darmowy dla mnie + osoby towarzyszącej (ja nie skorzystam bo jest w Gdańsku).

To jest mem dla żartu, starty są dla wyniku ale fakt że w Wejherowie są finansowe to i tak duży plus, tym bardziej dla osób które przynajmniej częściowo ze startów się utrzymują. Mimo wszystko jeśli ktoś musi przejechać pół Polski, mieć gdzie spać i co jeść w tym czasie to też nie są kokosy.
Ale dla mnie na przykład bardzo fajny bonus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No nie mało ale jak już będziesz wyedukowana to może pójdziesz w stronę trenerki, myślałaś o tym?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
rion10
No nie mało ale jak już będziesz wyedukowana to może pójdziesz w stronę trenerki, myślałaś o tym?


Chyba każdy kto trenuje o tym kiedyś myślał ale szczerze to po pierwsze kettle to jednak trochę nisza, poza tym z jednej strony nie stać mnie żeby przerzucić się na prowadzenie zajęć/personalnych. Jako dodatek też to się nie kalkuluje, dorobienie sobie raczej nie jest lepszą opcją niż rozwijanie hobby albo własny trening po godzinach.
No i jest jeszcze kwestia tego że papier to jeszcze nic, ktoś musiałby mnie jeszcze zatrudnić .

Paatik no to bardzo zależy od szkolenia, CKB pełne uprawnienia dzięki którym figurujesz na stronie jako instruktor to koszt około 5 tysięcy dolców, z tym że przy tym można się ubiegać o dofinansowanie z UE. To jest raczej coś dla trenerów z konkretnym stażem którzy są pewni że to dla nich dobry deal.
A kurs trenera personalnego w weekend online to pewnie i za stówkę się znajdzie .
Poza tym nagrody są też bardzo różne w zależności od zawodów i kategorii, w Elite są zawsze wyższe, w Rynie za pierwsze 5k ale dla mnie tam podium nie jest realne.


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2021-09-23 08:02:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No to jest jednak praca na etat a masz doświadczenie i umijętności także w kettlach, które sprawiają, że jesteś wyjątkowa
Ale ja się cieszę z perspektywy czasu, że mocniej w trenerke nie poszedłem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ale jeszcze podejście do ludzi, cierpliwość, uważność, dostosowanie się do potrzeb.
Trenerka to sprzedaż i marketing, każdy przychodzi na trening z innym celem i trzeba to wszystko brać pod uwagę. Poza kursami techniki przydałoby się jeszcze przestudiować fizjologię, anatomię, psychologię i parę innych rzeczy. Takie zajęcie na całe życie i cały etat jak piszesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium