SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Wczoraj:

Warm-up set
E2MOM 8'
12x Russian swing
6/6x Push press
6x Goblet squat


Strength
3 attempts to find 10 rep max in bench press
40/45/55kg


Conditioning
4RFT TC 12'
16kg
9x One arm KB thruster
12x HRPU
15x T2B
11:36


Bench press całkiem spoko, jakiś mini zapas był ale naprawdę niewielki. Pierwsze ciężary trochę na oślep, bo po przerwie nigdy nie wiadomo, ale jednak dzięki pompkom coś się ostało.
Na tablicy było 12/20kg ale ktoś mi przyniósł szesnastkę na rozgrzewkę i już taki został. Thrustery niewygodnie bo przed WODem trochę zajechałam sobie barki, ale unbroken. Pompki i TTB to już rzeźbienie, pompki na pół a tosty w planie po 5, od trzeciej bardziej 3+1+1 bez schodzenia z drążka. Dzisiaj nawet nie chciało mi się zebrać do boxa, przez te temperatury ciężko o dobry sen, w mieszkaniu 28 stopni więc poszłam na rower co by przewiało . Wszędzie kuhwa burze i gradobicia a ja się smażę .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
My z żoną przed chwilą wróciliśmy z długiego spaceru i jak wchodziliśmy do klatki schodowej ściana deszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
A weź nawet nie pisz, u nas pisiont stopni od dwóch tygodni. Dach taki nagrzany że możemy spokojnie kaloryfery demontować bo do zimy potrzyma jak w piekarniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No wszędzie tak chyba teraz jest. Wczoraj syn miał zakończenie sezonu piłkarskiego tak nam dogrzało, że dramat.
A w nocy dowaliło tak deszczem, że rano wszędzie kałuże.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No tak jest nie dość, że gorąco to wilgotność też wysoka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Czuję się jak na Florydzie, jedyna różnica jest taka, że nie mam w domu klimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj joga w 90% na leżąco więc mi się podobało .
Właśnie wróciłam z lasu, mało ludzi więc wypas.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jeszcze się nie poddałam jakby co , cały zeszły tydzień był urlop po polsku czyli spacery farmera i odd objects żeby wynieść mieszkanie przed remontem plus przeprowadzka i wnoszenie wszystkiego.
W ramach ciekawostki to jakieś 80% mebli, w tym najcięższych wynosiłyśmy we cztery babki- krosfity się przydają, ale najlepsi są znajomi z boxa .

Wczoraj już wleciał trening, wieczorem pewnie dam radę wrzucić dzisiejszy i zaległy.

Trzymajcie się tam na tych koksowniach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Dobrze, dobrze. Moja żona też jak została zapytana, czy da sobie radę z workiem ziemi i kilkoma kwiatkami to się zdziwiła, że ktoś może takie pytania zadawać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium