SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ciekawostka- rano dopiłam z pół butelki wody, po czym wyrzuciłam wszystkie puste butelki. Właśnie odkładam trzecią wyzerowaną butelkę a na treningu zeszła też jedna cała. Total około 6,5l samej wody. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ja mam to samo od kilku miesięcy powyżej 5 litrów piję ... niestety odkłada się i musiałam zacząć pić do tego herbatę z pokrzywy. Pocenie się to jedno, ale gromadzenie się wody to drugie .... w Twoim wieku pewnie jeszcze nie zauważysz skutków nadmiernego pompowania wody w organizmie także relaks;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
A to tak wygląda progres ja myślałem, że jakaś kamizelka czy coś, ale później pomyślałem, że ciężary za duże

U mnie na siłce jest taki duży wentylator ale wiem, że jak postoję przy nim to na drugi dzień nie będę mógł ruszać głową bo gdzieś mnie zawieje przy karku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
rion10
A to tak wygląda progres ja myślałem, że jakaś kamizelka czy coś, ale później pomyślałem, że ciężary za duże

U mnie na siłce jest taki duży wentylator ale wiem, że jak postoję przy nim to na drugi dzień nie będę mógł ruszać głową bo gdzieś mnie zawieje przy karku

raczej zbyt dużo wody w organizmie ( nie spożywam za dużo soli, przetworzonych produktów i innych takich które zatrzymują wodę w organizmie ) to raczej regres nie progres ;) co do wentylatora to u nas też jest jeden duży ale nawet nie mam zamiaru się tam pchać i tak zawsze zajęte jest miejsce bezpośrednio przed ;) w końcu najbliżej drzwi jest to i biegać mogą wyskoczyć szybciej na dwór ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Rion odnosił się do mojego progresu na HSPU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Niedługo zacznę szybciej biegać niż jeździć . Przysypiałam trochę ale w lesie bardzo ładnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Kurde jakoś nie mam czasu ostatnio żeby pobiegać czy pojeździć , ale po lesie na pewno przyjemność

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
teoretycznie brak czasu to najpopularniejsza wymówka i zarazem najmniej prawdziwa ;) jak ktoś chce to te pół godzinki jest w stanie wygospodarować kilka razy w ciągu tygodnia ;) nie mówię że od razu godzinę czy dłużej bo to faktycznie czasami niewykonalne i doby brakuje ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Ja Ci to kiedyś wypomnę a tak poważnie to mam 2 etaty, 2 dzieci i 4 treningi w tygodniu więc ciężko mi wykrzesać czasem choćby wieczorem czas żeby jeszcze pobiegać, a dla mnie rodzina i dzieci to priorytet. Ale fakt czasem bym pobiegał więcej. W zeszłym tygodniu były dwa takie wypady koło 22 ale to takie 5-6km nie więcej i powrót do domu.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No i nie masz też dwudziestu lat, jak yebnie to yebnie, przy takim obciążeniu praca, rodzina, treningi już trzeba bastować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium