SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16945 Napisanych postów 19281 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985017
Jak jadę to zawsze mam pod wiatr

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl
FB: facebook.com/StrongerAthlete
IG: the_strongerathlete

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5106 Napisanych postów 58842 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 724309
Ja myślałem, że tak jest zawsze. Jak gdzieś jadę to pod wiatr, ale jest myśl, że jak będę wracał to będzie lżej, niestety nigdy się nie sprawdza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1556 Napisanych postów 4149 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73822
Ja z tym wiatrem walczyłem na rokach :D
I zawsze sobie w głowie wmawiam, że to nie wiatr wieje tylko że ja tak szybko jadę

Fajny ten teamowy WODzik
1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 5106 Napisanych postów 58842 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 724309
A taki sposób działa?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6396 Napisanych postów 5210 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 115535
rion10
Ja myślałem, że tak jest zawsze. Jak gdzieś jadę to pod wiatr, ale jest myśl, że jak będę wracał to będzie lżej, niestety nigdy się nie sprawdza
mam podobnie jak na biegi uliczne jeżdżę ... zazwyczaj ciągle pod górkę i pod wiatr ;) co zrobisz złośliwość natury ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16945 Napisanych postów 19281 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 985017
czasem z górki zawieje w plecy :D

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6396 Napisanych postów 5210 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 115535
FighterX
czasem z górki zawieje w plecy :D
taaaa ale bardzo rzadko i tylko jak jest z górki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1654 Napisanych postów 3091 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 213012
Dobra, zakończmy temat wiatru. Jedno słowo rzucić na wiatr i wypisek już nie idzie odszukać .

Strength
E2MOM 10':
1x Power clean+ 1x Squat clean+ 2x Strict press
40kg

Accessory
4x10 Bent-over row
35kg

WOD
3 RFT: TC 15'
30x Air squat
19x Power clean 35/50kg
7x Pull-up
1 lap Run (~300m)
12:44

"Siła" spoko, pressy wchodziły fajnie. Nie dorzuciłam bo 1) nie było listków, 2) wiem, że pressy bywają złudne i dorzucenie 2,5kg łącznie może już być za dużym przeskokiem. W każdym razie technicznie fajnie, nawet squat cleany jak nie ja . Wiosłowania nie umim winc nie lubiem, ale jakoś poszło kulturystyczne wyczucie mięśnia . WOD wydawał się fajny- nie był. Zostaliśmy zwiedzeni przez trenera, że 15 minut to mnóstwo czasu i na lajcie sobie zrobimy. Air squaty bez większej filozofii, PC dzieliłam chyba na 3 razy z bardzo małymi przerwami, pull-upy niezbyt dzisiaj wychodziły i butterfly się trochę sypał a na biegu zatkanie totalne. W każdym razie jakoś przebolałam i dało radę zmieścić się w tych piętnastu minutach.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
dla mnie nie fajny ;) po sobocie mam ręce i plecy obolałe i wyciśnięć chyba bym nie dała rady dzisiaj ;) ledwo ring rowy i wall balle robiłam dzisiaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
a to nie jest przeróbka woda HotShots?

Stronger Athlete
www.strongerathlete.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

nutlove nowy